Загальні захворювання ніг і ефективні методи лікування!

Ми покладаємося на наші ноги, щоб носити нас кожен день, але іноді наші ноги страждають від хворобливих станів, які можуть зробити ходьбу і стояння незручними – навіть нестерпними.

Ви, ймовірно, відчували принаймні одну з цих загальних проблем з ногами раніше. Навіть якщо це був просто міхур, ви розумієте, яку жахливу біль він може принести. Але є й інші, більш серйозні стани стопи, які досить поширені.

Загальні захворювання ніг і ефективні методи лікування!

Все від сверблячих грибків, таких як нога спортсмена, до хворобливих і опухлих станів, таких як пухлини, може значно вплинути на якість вашого життя.

Тут ви знайдете інформацію про те, які ці загальні стани ніг і як ви можете найкраще їх лікувати.

1. Нога спортсмена

Цей стан викликано грибком, який залишає на ногах білий лускатий висип з такими неприємними симптомами, як свербіж, печіння і лущення. Як позбутися від цього: ви можете уникнути ніг спортсмена, зберігаючи свої ступні чистими і сухими – і регулярно змінюючи шкарпетки і взуття. Якщо у вас залишиться грибок на ногах, вам можуть допомогти без рецептурні протигрибкові препарати. Але якщо це не пройде, запишіться на прийом до лікаря.

2. Підошовний фасциіт

Підошовний фасциіт є однією з найбільш поширених форм болів в п’яті, викликаючи запалення тканини підошовної фасції, яка з’єднує п’яту з пальцями ніг. Біль описується як колючий біль, яка зазвичай починається з ваших перших кроків вранці і зменшується з плином дня. Це часто зустрічається у бігунів і тих, хто не носить взуття з належною підтримкою. Як позбутися від цього:

Ви можете впоратися з болем подошвенного фасциіта за допомогою болезаспокійливих засобів, таких як ібупрофен, і ваш лікар може призначити фізіотерапію або розтяжки для зміцнення м’язів. Вам також можуть бути призначені шпори чашки, щоб краще підтримувати ноги – і в крайніх випадках хірургічне втручання.

3. Бурсит Bunion

Це кісткова шишка, знайдена біля основи великого пальця. П’яткова кістка часто змушує інші пальці ніг стискатися, викидає кістки стопи і викликає біль і тиск в стопі. Як позбутися від цього: Ви можете взяти знеболюючі, отримати індивідуальні вкладиші для взуття, щоб зробити ходьбу більш зручною і, для жінок, уникайте носити високі підбори. У крайніх випадках може знадобитися операція.

4. Пухирі

Ми всі були там – застрягли з хворобливими пухирями на ногах, роблячи практично неможливо ходити. Пухирі можуть бути викликані новим взуттям або ходьбою або занадто багато вправ. Як від цього позбутися: що пухирі – це м’які кишені з піднятою шкірою, наповнені рідиною, але ви повинні уникати спокус і не лізти в них. Замість цього очистіть ділянку і проткніть його стерильною швейною голкою, потім залатати його пов’язкою. Або прикрити його і почекати, поки міхур не зламається сам по собі.

5. Подагра

Ця форма артриту зазвичай вражає найбільший суглоб великого пальця, викликаючи біль, скутість, набряк і почервоніння. Подагра викликана занадто великою кількістю сечової кислоти в організмі, яка викликає утворення хворобливих кристалів в суглобах. Як від цього позбутися: подагра буває вільною, яка може тривати всього кілька днів, а іноді і тижнів. Ви можете лікувати це, приймаючи протизапальні препарати або певні ліки, що знижують рівень сечової кислоти. Ваш лікар може також призначити зміни в раціоні, щоб допомогти знизити рівень сечової кислоти.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал