ЗАСІБ ВСЬОГО З 2 інгредієнтів, які ДОПОМОЖУТЬ спорожнити ВАШ КИШЕЧНИК

Найбільш частою причиною дискомфорту в шлунку, болі і здуття живота є неповне випорожнення кишечника. У всякому разі, ми повинні знати, що все, що відбувається в нашому організмі, особливо наші кишкові рухи і травлення пов’язано з нашими звичками дієти.

Тіло потребує певних поживних речовинах, щоб працювати належним чином, і ваш регулярний раціон може не забезпечувати їх.

Чому кишечник не спорожняється повністю

Кишечник виводить токсини і відходи з організму людини. Іноді ці токсини залишаються всередині кишечника і викликають різні проблеми зі здоров’ям.

Якщо м’язи травного тракту не працюють належним чином, це також може привести до неповного спорожнення кишечника, і це не може бути передано добре сформованим стільцем.

Так, не рідше двох разів на рік ми повинні робити повну чистку кишечника. Таким чином, ми можемо запобігти різніх проблем зі здоров’ям.

Підготуйте цей рецепт і спорожніть кишечник всього за кілька хвилин:

Склад продукту

  • 150 г слив
  • 5 склянок окропу
  • 150 г фініків

Як приготувати

Закип’ятіть воду в каструлі, потім додайте інші інгредієнти, варіть протягом 15 хвилин. Заберіть з вогню і почекайте, поки суміш охолоне.

Як вживати

Вранці прийміть одну столову ложку. Це допоможе вам вивести токсини з вашого тіла і допоможе вам при запорах, а також поліпшить ваше травлення.

Все в ньому природно, тому ніякого побічного ефекту немає.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал