Звичайна трава лікує гепатит С, розацея, біль в суглобах і інші захворювання

Його сильні протиракові властивості пригнічують ріст, поширення та метастазування ракових клітин, особливо раку передміхурової залози!

Звичайна трава лікує гепатит С, розацея, біль в суглобах і інші захворювання

У деяких країнах ця рослина вважається шкідливим бур’яном. Але насправді – це одна з найбільш цілющих рослин, яку ми знаємо. Його звуть плямиста розторопша або Silybum marianum.

Використовували його в якості рослинного лікарського засобу понад дві тисячі років тому.

Вона є одним з найпоширеніших рослин для очищення та підтримання печінки, але вона може зробити набагато більше.

Більшість корисних ефектів пов’язують з його основним активним інгредієнтом, силімарину. Ці ефекти включають в себе захист печінки, а також антиоксидантні, противірусні та протизапальні властивості.

Давайте докладніше розглянемо його лікувальні ефекти:

1. Обсесивно-компульсивний розлад (ОКР)

ОКР є широко поширеним психоневрологічним станом, яке часто лікують лікарськими препаратами. Однак багато пацієнтів не переносять побічні ефекти цих ліків або перестають реагувати на ці ліки через деякий час.

Одне дослідження показало, що розторопша може запропонувати альтернативне лікування, яке, як було доведено, настільки ж ефективно, як і лікування флуоксетином, широко використовуваним ліками від ОКР.

2. Гепатит С

За останні кілька років спостерігається тривожне збільшення числа дорослих, які потребують трансплантації печінки через гепатит С.

На сьогоднішній день не існує ефективного лікування хронічного гепатиту С. А також пересадка печінки може бути дуже болючою і надзвичайно дорогою.

Але є надія. Дослідники з інтегративного медичного центру Нью-Мексико успішно вилікували трьох пацієнтів з гепатитом С альфа-ліпоєвої кислотою, сафлором (силімарин) і селеном.

В результаті всі три пацієнта уникли трансплантації печінки і швидко оговталися від небезпечної для життя вірусної інфекції.

3. Рак

Багато вчених вже виявили, що силімарин працює проти раку простати. В результаті у пацієнтів відзначалося помітне зниження рівня простат-специфічного антигену (ПСА).

Підвищені рівні ПСА можуть вказувати на рак простати. У 2010 році китайські дослідники досліджували дію іншого флавоноїду, виявленого в расторопше.

В результаті їх дані показали, що сильні протиракові властивості силібініну пригнічують ріст, поширення та метастазування клітин раку передміхурової залози.

А також на додаток до протидії раку передміхурової залози, він також може бути корисний для лікування або профілактики раку товстої кишки, а також колоректального раку, раку рота і раку шкіри.

А також він може надавати сприятливий вплив на метастази раку і токсичність ліків від раку.

4. Розацеа

Це запальне захворювання шкіри, яке дуже важко піддається лікуванню.

Хоча більшість пацієнтів ніколи не чули про це природному лікуванні, але воно показала приголомшливі результати.

Застосування крему, що містить силімарин (концентрований екстракт розторопші) привело до поліпшення зволоження шкіри, знебарвлення і зменшення почервоніння і свербіння.

5. Запалення і біль в суглобах

Хронічне запалення є винуватцем багатьох наших сучасних захворювань.

Що стосується зняття запалення у пацієнтів з остеоартритом колінного суглоба, на думку деяких вчених, силімарин перевершує пироксикам (Feldene) і мелоксикам (Mobic).

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал