10 продуктів, які шкідливі для серця – ви мабуть цього і не знали

1. Сіль.

Основна властивість солі – затримання рідини в організмі. Це в свою чергу не дозволяють людині худнути. Однак, також це порушує нормальний процес роботи серцево-судинної системи. Також сіль шкодить мозку і ниркам. Тому нормальна кількість солі в день знаходиться в одній чайній ложці. Більше нашому організму не потрібно.

2. Картопля фрі.

Картопля фрі сильно шкодить серцю. Це давно довели дослідження. Також, якщо часто вживати картоплю, може виникнути гіпертонія.

3. Соки з магазинів і солодка вода.

В обох міститься багато цукру. Це в свою чергу позначається на тиску і, як наслідок, на судинах.

4. Алкоголь.

Алкоголь довго зберігається в нашій крові, близько 7 годин. Це змушує серце порушувати свій робочий графік, учащати пульс, згущуватися. Часто через це лопаються кровоносні судини.

5. Червоне м’ясо.

Все через масла, які в ньому містяться. Вони погіршують вени, а також серцеві м’язи.

6. Копчення.

У них міститься безліч токсичних речовин. Також копчені продукти добре просочуються смолою. У них багато солі. Загалом, повний набір для того, щоб навантажити серце.

7. Цукор.

Через цукор у людини з’являється зайва вага, також розвивається гіпертонія. Як правило, в день потрібно вживати не більше 6 – 9 чайних ложок цукру, і то це трішки багато.

8. Пончики.

Неважко здогадатися, чому цей продукт в цьому списку. Багато жирів, багато цукру. Зайва вага, гіпертонія, погіршення серця, крові і так далі.

9. Маргарин.

В ньому присутні масла рослинного походження, причому, найдешевші з них. Вони закупорюють сосудочні стінки, осідають на них у великих кількостях.

10. “Ролтон” “Мівіна” і інша локшина швидкого приготування.

Багато солі, багато жирів. В середньому на 1 пакет припадає 18 грам. Якщо додати до цього неякісні продукти, з яких робиться локшина, то можна зрозуміти, що це дуже шкідлива страва.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал