Домашній «Наполеон» як кондитерська класика – все просто та смачно

Складного нічого в приготуванні такого розкішного солодкого, як торт «Наполеон», немає – це доступно будь-кому в домашніх умовах. Хіба що час для цього знайти потрібно…

Інгредієнти для тіста

 • 1,2 кг борошна
 • 250 мл молока
 • 400 г вершкового масла

Інгредієнти для крему

 • 3 жовтки
 • 100 г цукру
 • 500 мл молока
 • 3 ст. л. борошна

Приготування

 1. Борошно просіюється і змішується з маслом при кімнатній температурі так, щоб вийшла дрібна однорідна крихта.
 2. У крихту вливається стакан теплого молока і вимішується тісто. Потрібно, щоб воно вийшло еластичним, в міру жирним, а до рук не прилипало.
 3. Тісто потрібно розділити на 14 однакових кульок, які потім розгортаються в тонкі коржі.
 4. Розкатані коржі викладаються по одному на деко, у них підрізаються за єдиним шаблоном краї (і, по колу діаметром 28 см). При 200 градусах в духовці потрібно один за іншим випекти ці коржики, тримаючи їх по 5-7 хвилин кожен. Обрізки випікаються теж.
 5. Коржі і обрізки остуджуються, другі подрібнюють в суху крихту

Крем для торта

 1. Приготуй крем для торта. Розітри 3 жовтки з цукром до білого, потім додай борошно і все перемішати до однорідності.
 2. Яєчна суміш вимішується з невеликим кількістю молока, інше ж молоко доводиться до кипіння. Замішуй яєчну суміш з кип’яченим гарячим залишком молока, а потім чекай загустіння маси і охолодження заварного крему.
 3. Масло з цукром збий міксером, а потім, додаючи в неї заварний крем, змішай остаточно.
 4. Далі потрібно зібрати торт, чергуючи коржі і крем, розподіляючи його рівномірно, щоб вистачило на всі 14 коржів, а потім залишками крему змасти торт зверху і по боками і посип крихтою.
 5. Після чого на торт ставлять дошку, рівну йому за розмірами або трохи більше, а зверху – гніт, щоб шари щільно стиснулися. І в такому вигляді ставлять в холодильник, щоб все остаточно застигло і прийняло форму.

На наступний ранок вийми торт з холодильника, прибери гніт, посип зверху залишками крихти, а верх прикрась будь-яким кремом.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал