3 прості, але дуже дієві вправи для тонкої талії і плоского живота

Далеко не завжди потрібно виснажувати себе фізичними вправами, щоб домогтися зменшення обсягів талії і підтягування живота. Часом досить трьох базових, простих вправ, які, тим не менш, зарекомендували себе як одні з найефективніших! Животик і все тіло в цілому скажуть вам спасибі!

Перша вправа – ходьба на сідницях. Як не дивно, крім навантаження на попу і стегна, в цій вправі працює прес і непомітно, але впевнено підтягуються м’язи живота. Ходіть на сідницях так довго, як можете: вперед-назад або по колу на килимі. Робіть перерви на відпочинок і повторюйте вправу заново. Можна зробити 3-5 циклів.

Друга вправа – дихання вогню.

Увага: не рекомендується повторювати, якщо у вас є проблеми з серцево-судинною системою або щитовидною залозою.

Дихання вогню – це безперервні вдихи-видихи без пауз між ними, завдяки яким відбувається ефективне тренування м’язів живота. Сядьте в зручну позу і без пауз робіть короткі і швидкі вдихи-видихи животом, не грудьми. Повторіть 20 циклів, відпочинок 10 секунд і зробіть ще 2 рази. Крім тренування м’язів живота, дихання вогню насичує мозок киснем, виводить токсини і зміцнює нервову систему.

Третя вправа підходить абсолютно для всіх, немає ніяких протипоказань.

Вона проста, в той же час дуже ефективна!

Після прийому їжі потрібно протягом 2-5 хвилин (тривалість вправи залежить від вашої фізичної підготовки) просто походити з піднятими вгору прямими руками.

Що дає ця вправа? Підтягуються всі м’язи, внутрішні органи стають на своє місце. Зміцнюються руки, живіт, спина і ноги.

Повторюйте ці три вправи кожен день – вони навряд чи займуть 10 хвилин, але дадуть прекрасний результат вже протягом 2-3 тижнів!

Детальніше про вправи для плоского живота і тонкої талії дивіться у відео нижче:

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал