3 прості щоденні звички для омолодження і підтяжки обличчя

Щоб обличчя природним чином повернулося «на своє місце», підтягнулося, пішло друге підборіддя, а зморшки на лобі і навколо рота стали менш помітними, досить внести в своє життя 3 прості щоденні звички. Ці вправи легкі, але потрібна регулярність, щоб побачити реальні результати.

Вправа «Язик до піднебіння»

Перевірте, як зараз розташовується ваш язик: вільно бовтається, лежить знизу або ж тільки кінчик торкається піднебіння? Все це веде до того, що з часом обличчя «пливе вниз», з’являється друге підборіддя, а скул просто не видно.

Правильне положення: весь язик щільно притиснутий до піднебіння. Зробіть це прямо зараз і перевірте самі: друге підборіддя відразу підтягується. Але ж це так просто!

Вправа «Масаж скальпа»

Набряклість обличчя і зморшки на лобі – наслідок рідини під шкірою голови. Промацайте лоб: ви повинні відразу ж упиратися в кістку. Якщо є хоча б невелика м’якість і як би водяний прошарок, то від неї негайно потрібно позбавлятися. Для цього просто масажуйте і як би підтягуйте всю шкіру наверх до потилиці хоча б раз в день, найкраще вранці після пробудження.

Ця вправа не тільки розгладить зморшки на лобі, але і прибере набряклість обличчя, і підтягне повіки. Додатковий бонус – хороший ріст волосся.

Вправа «Посмішка»

Коли язик щільно і повністю притиснутий до піднебіння, посміхатися – легко і природно. Спробуйте це проста вправа: воно розгладжує зморшки навколо рота і носа і тримає виличні м’язи в тонусі. Введіть ці 3 прості звички в своє життя, і обличчя перетвориться вже через пару тижнів!

Детальніше про звички для омолодження обличчя дивіться у відео нижче:

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал