3 способи приготування чебрецю для боротьби з бронхітом

Бронхіт – це респіраторне захворювання.3 способи приготування чебрецю для боротьби з бронхітом

Він може бути гострим або хронічним, але в обох випадках необхідно гарне лікування. Крім звичайних ліків, можна використовувати лікарські трави. Отже, як використовувати чебрець для боротьби з бронхітом?

Зазвичай бронхіт характеризується появою таких симптомів, як сухий кашель, задишка, закладеність носа і нездужання. І до того ж може ускладниться ангіною, помірною лихоманкою і постійним відчуттям холоду.

Хоча способи боротьби з бронхітом розрізняються залежно від його тяжкості, використання чебрецю може допомогти прискорити лікування. Чебрець сповнений антиоксидантів і протизапальних сполук, які можуть поліпшити здоров’я дихальних шляхів.

Що таке чебрець і для чого він потрібен?

Чебрець – лікарська рослина і ароматична трава. Він володіє антибактеріальними, протизапальними, відхаркувальними і знеболюючими властивості.

До того ж він полегшує біль в горлі. Мало того можна використовувати чебрець для боротьби з бронхітом, завдяки його внеску флавоноїдів.

Флавоноїди розслаблюють м’язи, пов’язані з симптомами цих станів, зводячи до мінімуму запалення.

Але, перед використанням чебрецю для боротьби з бронхітом дуже важливо проконсультуватися з лікарем. Оскільки у чебрецю є ряд протипоказань.

Є три простих способи скористатися його властивостями. Але, вони не є чудовими засобами проти хвороби і не замінюють основні методи лікування.

Приймати тричі на день чашку чаю чебрецю, ви помітите різницю у вашому здоров’ї. Таким чином, ви розслабитеся і відчуєте полегшення. Обов’язково пийте його гарячим, щоб отримати кращий ефект.

Отже, як приготувати чебрець для боротьби з бронхітом?

Інгредієнти: 1 стакан води (250 мл), 1 столова ложка кмину (15 г)

Приготування:

Спочатку доведіть воду до кипіння. Коли закипить, вимкніть вогонь і покладіть ложку чебрецю. Дайте постояти максимум п’ять хвилин і подайте в чашці. Приймайте двічі на день, поки не відчуєте поліпшення.

Масажне масло

Компоненти чебрецю можуть мінімізувати дискомфорт, викликаний бронхітом і застудою. Але, при нанесенні не забувайте робити плавні і кругові рухи рукою.

Інгредієнти: 10 крапель тімяної олії, мигдальної олії (25 мл)

Підготовка:

Спочатку налийте 25 мл мигдалево олії в банку. Потім додайте 10 крапель олії чебрецю і перемішайте до отримання однорідної маси. Додайте трохи в долоню і масажуйте груди м’якими круговими рухами. Повторіть процедуру три рази в день, поки вона не заживе.

Тімяновий сироп

Сироп чебрецю ідеально підходить для лікування бронхіту у дітей, так як його смак полегшує його вживання.
Це ідеальна альтернатива при бронхіті у дітей, оскільки він містить мед. Мало того, його можна приймати до 4 разів на день, щоб контролювати симптоми.

Інгредієнти: мед (450 г), настій чебрецю (600 мл)

Підготовка:

Спочатку додайте 450 г меду в настій з чебрецю. Далі перемішайте до однорідного стану. Подавати в баночці для сиропу. Приймайте по чайній ложці до 4 разів на день.
Зберігайте в холодильнику і приймайте, поки не відчуєте поліпшення.

УВАГА! Стаття носить інформативний характер, якщо є якісь проблеми в організмі зверніться до вашого лікаря, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал