5 корисних способи полегшити біль у спині від сколіозу. Відео вправи

Болі в спині є найбільш нетерпимими для організму і вражають велику кількість людей.

Які вправи і лікування може допомогти? І що можна зробити, щоб полегшити біль в попереку через порушену постави?

5 корисних способи полегшити біль у спині від сколіозу. Відео вправи

5 простих способів зняти біль в спині.

Якщо ви ненавидите фізичне навантаження, не хвилюйтеся. Є прості вправи, які ви можете виконувати з дому протягом 15 хвилин, регулярно повторюючи їх.

У цій категорії ми побачимо різні вправи, які допоможуть вам уникнути болю в спині, викликані сколіозом.

  1. Лягти на спину, руки вздовж тіла. Вдихніть і повільно підтягніть коліно до грудей. Видихніть і так само виконайте з другою ногою. Ця вправа розтягне ваші нижні м’язи, і в міру того, як ви їх виконуєте, ваші нерви розслабляться, біль в попереку вщухне.
  2. Теж виконується лежачи. Прийміть положення «хреста» розташуйте руки по сторонах. Вдихніть і повільно підійміть ноги над грудьми. Потім складіть долоні з один одного, на видиху опустіть руки на підлогу.
  3. Встаньте на карачки, руки на ширині плечей. Прогніть спину вниз, немов кішка. А потім вниз. Тягніться якомога вище, але без фанатизму. Виконується вправа повільно.
  4. Ляжте на бік і підійміть ногу на 30 секунд вгору. Потім розгорніть і зробіть те ж саме з іншого. Коли ви закінчите, повторите це ще раз.
  5. Стоячи на колінах обіпріться руками об спинку стільця. І почніть максимально вигинати спину назад, потім вперед. Руки і коліна повинні бути нерухомі. І так 10 разів. Виконувати повільно, без різких рухів.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

 

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал