П’яти як у немовляти: тріщини на п’ятах – 3 кращих і корисних ванночок для ніг

П'яти як у немовляти: тріщини на п'ятах - 3 кращих і корисних ванночок для ніг

Шкіра на п’ятах особлива. Вона постійно піддається навантаженню. Тому вимагає особливого догляду.

Особливо в навесні і влітку. Коли багато жінок одягають босоніжки. Груба шкіра на п’ятах головна проблема багатьох жінок. Ще більше проблем можуть доставляти тріщини на п’ятах.

Боротися з цією проблемою непросто. Причин появи тріщин на п’ятах існує чимало. Наприклад авітаміноз, грибок, цукровий діабет і досить часто тісне і незручне взуття.

Відомо що мозолі і натоптиші зрізати не можна. Використовувати для огрубілих п’ят варто тільки пемзу або спеціальну пилку.

Якщо з’явилися перші тріщини, то необхідно застосувати антибактеріальні засоби. Природно доглядати за стопами необхідно регулярно. До того ж важливо стежити за харчуванням.

Найкращим засобом в боротьбі з тріщинами на п’ятах є ванночки. Особливо ефективно поєднання солі та соди. Така процедура неодмінно позитивно скажеться на п’ятах.

Але є не менш корисні й ефективні ванночки:

Ванночки з вином і липою. 1 стакан білого вина нагріваємо на водяній бані. Коли закипить, засипаємо 1 стакан липового цвіту. Ми залишаємо кипіти 2-3 хвилини. Розчин виливаємо в тазик. Чекаємо коли трохи охолоне. Ноги паримо приблизно 30 хвилин.

Потім відскрібати ороговілу шкіру за допомогою пемзи.

Ванночка з зеленим чаєм. Візьміть 2 ложки зеленого чаю, засипте його в заварник. Залийте 500 мл крутого окропу. Через 7 хвилин перелийте заварку в тазик, в якому будуть «паритися» стопи. Долийте води 2,5 літра.

Час процедури 16-17 хвилин. Курс – 2 тижні. Через 3-5 днів перерви і можна повторити.

Ванночка з яблучним оцтом. Особливо корисна при грибкових інфекціях. Досить взяти 6% яблучний оцет. І розбавити в теплій воді. 2 ст. л. оцту на 1 літр води.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал