Як правильно мити волосся, щоб вони були як з салону

Чи правильно ви миєте голову? Перевірте себе, адже відповідь може сильно вас здивувати. Якщо ви володарка довгого прямого волосся, але після миття волосся сплутується некрасивими, неакуратними хвилями, то, можливо, необхідно спробувати іншу, кардинально нову техніку миття.

Перш за все, забудьте про звичайне намилювання шампуню на волосся круговими рухами. Візьміть трохи шампуню на руки, злегка вспіньте руками і нанесіть на волосся піну, далі розчісувати рухами пальців від маківки вниз до потилиці, потім також розподіліть піну по довжині волосся, зверху-вниз. Змийте, повторіть процедуру ще раз. Двох раз буде більш ніж достатньо.

Після цього нанесіть на волосся будь-який бальзам після миття або маску для волосся. Також розподіліть погладжують зверху-вниз. Далі, візьміть гребінець з рідкими зубами і акуратно розчешіть волосся. Змийте бальзам/маску, якщо це необхідно.

Не загортати волосся в рушник, інакше вони закрутяться і сплутаються!

Замість цього просто злегка промокніть по лінії росту волосся, без сплутуваних рухів.

Тепер настала черга сушки. Висушіть волосся феном з теплим/гарячим повітрям, перебираючи волосся пальцями від маківки вниз до кінчиків.

Фінальний штрих – сушка феном з холодним повітрям за сухим волоссям. Це дасть той самий блиск, і волосся будуть як з салону!

Порівняйте результат стандартного, звичайного миття:

І результат миття з усіма нюансами нанесення шампуню, бальзаму і сушки волосся:

Детальніше про те, як мити волосся щоб вони були як з салону, дивіться у відео нижче:

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал