Відмінна нічна сироватка для обличчя, яка може повністю змінити вашу шкіру

Сьогодні я збираюся поділитися рецептом однієї лицьової сироватки, яка займе всього 2 хвилини для підготовки і дуже корисна для всіх типів шкіри

Особові сироватки – легкі зволожувачі, що містять концентроване кількість поживних інгредієнтів. Як правило, особові сироватки є сумішшю високоякісних масел і екстрактів, що володіють антиоксидантними, протизапальними властивостями.

Лицьові сироватки найкраще застосовувати для чистки шкіри і можуть застосовуватися як вранці, так і вночі в залежності від ваших потреб. При дотриманні природної процедури по догляду за шкірою, лицьова сироватка повинна застосовуватися після очищення вашого обличчя з кокосовою олією або іншою олією і після використання тонера.

Щоб підготувати це, вам знадобиться

  • 1 ст.л. олії жожоба
  • 1/2 ст.л. оліх Аргана
  • 2-4 краплі ефірної олії лаванди

Приготування:

Налийте базову олію і преміальну олію в пляшку з бурштинового скла, використовуючи невеликий отвір. Додайте краплі ефірної олії. Закрийте пляшку і добре струсіть, щоб комбінувати інгредієнти. Зберігайте в прохолодному, темному місці подалі від сонячного світла.

При застосуванні на обличчі всього лише кілька крапель зроблять трюк.

Обов’язково застосовуйте сироватку для обличчя після очищення і тонування. Після нанесення злегка масажуйте його протягом 2 хвилин, а потім залиште на ніч.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал