6 нетрадиційних методів розмноження орхідеї, які, тим не менш, працюють

Існує кілька популярних способів розмноження орхідеї. Але ці 6 методів незвичайні, однак, вони все-таки дають результат. Спробуйте вкоренити орхідею одним або декількома з них!

За допомогою губки

Зріжте, встановіть в губку. У довгу вузьку скляну вазу на дно встановіть губку і налийте трохи води. Залиште на 10 днів мінімум. Далі, перевіряйте, укорінився.

У картоплі

Розмножити орхідею можна і листям. Можна спробувати вкоренити їх в картоплі, зробивши надрізи всередині. Картопля містить крохмаль і достатню кількість вологи, щоб живити і стимулювати укорінення. Обкладіть картоплю з усіх боків мохом сфагнум, змоченим у воді. Через деякий час листя вкоріняться (від 10-14 днів).

За допомогою банана

Логіка тут схожа: банан має високу поживною цінністю і достатньою вологістю, щоб укоренити. Встановіть його всередину половинки банана, навколо обкладіть вологим мохом сфагнум. Через 14-20 днів (може знадобитися більше часу) пересадіть в грунт для орхідей.

Як в природному середовищі існування

Цей спосіб імітує природне місце існування орхідей – тропічний ліс. Наріжте на 3 відрізка, зрізом кожен занурте в активоване вугілля. Потім прив’яжіть по одному шматочку до колоди, проклавши з усіх боків кокосовим волокном і вологим мохом сфагнум. Підв’яжіть, для зручності, колоди, залиште в сонячному місці без прямих променів. Періодично збризкуйте мох з пульверизатора і перевіряйте через 2 тижні.

«Шоковий» метод

Стрес провокує орхідею, як і будь-які інші рослини, вкорінюватися. У піалу налийте воду, на піалу надіньте панчоху.

Зріжте лист орхідеї. Потримайте його буквально пару секунд над парою (кипляча вода), потім встановіть в зріз в панчосі. Лист може вкоренитися вже через 10-20 днів!

За допомогою воску

Ще один незвичайний метод вкорінення орхідеї – за допомогою воску. Запечатайте зріз воском з свічки, встановіть в об’ємну вазу з вологим мохом сфагнум (побризкайте з пульверизатора). Затягніть харчовою плівкою, залиште мінімум на 10 днів. Періодично провітрюйте і зволожуйте мох, якщо є така необхідність.

Такий спосіб теж дає хороший результат!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал