Простий спосіб змусити цвісти орхідеї

Щоб змусити цвісти орхідеї, багато квітникарів використовують хитромудрі підживлення, цитокінінову пасту або винаходять «унікальну» схему поливу.

Не можна сказати, що деякі з цих методів не працюють, але вони вимагають витрат, певних навичок та часу.

Є більш простий метод, який не вимагає особливого поливу, пасти чи підживлення. Квітникари-ентузіасти викликають цвітіння орхідеї за допомогою стресової ситуації для рослини.

Як змусити цвісти орхідею

Квітникари помітили, що орхідея, перебуваючи в комфортних квартирних умовах, не зацвіте. При середній температурі 20-25 ° С створюється ситуація своєрідного застою. Тому рослині потрібна стимуляція, яка викликається стресом.

Квіти виставляють на балкон, де температура має бути в межах 15-17 °С. Залишають рослини на 1-2 тижні і навіть не поливають у цей період. Але важливо не перестаратися. Стресові умови покликані змусити квітку зацвісти, а не занапастити її.

Якщо на балконі холодно (сильно менше 15 ° C), замість цього можна просто відкривати вікно або виносити на більш короткий час. Хоча є деякі різновиди, які цвітуть за 6-10 °C. Наприклад, Dendrobium nobile (дендробіум благородний).

Таким чином, суть методу зводиться до того, щоб замінити комфортну температуру повітря для орхідеї більш екстремальну. Подібні умови змусять квітку зацвісти без підживлення або цитокінінової пасти.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал