Регулярно точите ніж для м’ясорубки, а жили все одно намотуються? Позбавтеся від проблеми раз і назавжди

Важко уявити собі регулярне приготування їжі без використання м’ясорубки. У когось вона механічна, хтось об-завівся сучасною електричною моделлю, але і ті, і інші часто стикаються з однаковою проблемою – під час прокрутки м’яса жили намотуються на шнек. Приготування фаршу перетворюється на муку! У чому ж справа? Невже ніж тупиться так швидко?

На щастя, проблема вирішується дуже просто.

Справа в тому, що коли ми збираємо м’ясорубку, готуючи до роботи, нам здається, що всі деталі прилягають один до одного дуже щільно. Однак, коли ми починаємо перекручувати фарш, від вібрації і від того, що під навантаженням шнек починає рухатися назад, з’являється люфт. Особливо сильно це проблема проявляється на м’ясорубки, у яких ззаду на шнеку – пластикова втулка, яка згодом зношується.

Що ж робити? Ущільнювати! Найкращий варіант – підібрати досить велику шайбу (пластикову або металеву) і надіти її на задній кінець шнека. Але якщо такої шайби не знайшлося, не біда – проблему допоможе вирішити звичайнісінька за розміром шайба, яку потрібно одягнути до надягання ножа на шнек.

Після надягання шайби, збираємо м’ясорубку і пробуємо пальцем – чи не ходить ходуном решітка. Якщо ні, то прилягання хороше. В іншому випадку, доведеться надіти ще одну шайбу.

Ще більше подробиць щодо вирішення проблеми з м’ясорубкою – в відео нижче.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал