Домашні засоби від вікових плям на шкірі: 3 ефективних рецепти

Це дуже прості і економні засоби, які не ставлять під загрозу наше здоров’я. Без сумніву, це найбільша їхня перевага!

Поява плям на шкірі є дуже поширеною проблемою, викликаною змінами пігментації. Найбільш частими причинами є генетичні чинники, проблемами з печінкою, вагітність, а також вплив сонця і вік.

Домашні засоби від вікових плям на шкірі: 3 ефективних рецепти

Цибуля

Вона володіє чудовими якостями , які роблять її ефективним засобом для усунення плям на шкірі, особливо вікових.

Візьміть цибулю, розріжте її і потріть шкіру протягом декількох хвилин. Дайте висохнути, залишивши діяти до наступного ранку. Повторюйте процес щодня, щоб підвищити ефективність і отримати швидше результати.

Банан і лимон

Лимон – це відомий природний антибактеріальний і відбілюючий засіб. В результаті разом з живильною силою банана дає нам відмінний засіб для зміцнення і поліпшення здоров’я нашої шкіри. А також для усунення пігментних плям і зморшок.

Відріжте шматок стиглого банана і розімніть його. Додайте 2 чайні ложки соку лимона і перемішайте, щоб отримати однорідне пюре. Наносити щодня на чисту шкіру перед сном, залишаючи діяти на 10-15 хвилин.

Важливо відзначити, що ці засоби  завжди слід використовувати ввечері. Так як застосування і вплив сонячного світла може дати протилежні результати.

Кокосова олія і прополіс

Це відмінний засіб для відновлення рівного тону шкіри, а також освітлення вікових плям. Помістіть 1 чайну ложку прополісу в 100 мл медичного спирту і настоюйте близько 21-27 днів. Потім процідіть і додайте 200 мл кокосового масла і добре перемішайте.

Якщо застосовувати цей засіб щодня вранці і ввечері, то ви відразу помітите результати!

Це дуже прості і економні засоби, які не ставлять під загрозу наше здоров’я. Без сумніву, його найбільше їх перевага.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал