7 важливих звичок, які позбавлять тебе від прищів

Поради щодо позбавлення від висипань на обличчі

У всіх так чи інакше була проблема із запаленнями на обличчі. Прищі з’являються з багатьох причин. Це може бути результатом захворювання, вживання в їжу шкідливих продуктів, гормональних порушень або неправильного догляду за шкірою обличчя.

Для ефективної боротьби з висипаннями потрібно з’ясувати причину, по якій вони з’являються. Відсутність проблем зі здоров’ям говорить про те, що вся справа в неправильному догляді. Ось поради, які допоможуть не допускати помилок і зберегти шкіру обличчя здоровою.

1. Не потрібно витирати обличчя рушником

На тканинних рушниках залишаються мільйони мікроорганізмів після кожного зіткнення з шкірою, тому при його використанні шкіра тільки ще більше забруднюється, що сприяє появі нових запалень. Замість тканинних використовуйте одноразові рушники. Так шкіра буде набагато чистіше.

2. Мийте кисті для макіяжу після кожного нанесення косметики

Тут те ж саме. Кисті збирають на собі мікробів, якщо їх не мити, тому їх завжди потрібно мити після використання.

3. Використовуй бавовняні наволочки

Тканини з натурального матеріалу сприятливіше діють на шкіру. Вони не викликають алергій і дозволяють шкірі дихати.

4. Міняй наволочки хоча б раз на тиждень

Буває таке, що в ліжко ми лягаємо з кремом або маскою на обличчі. Зрозуміло, частково це все вбирається в подушку, так що наволочка накопичує багато всього непотрібного. Зрозуміло, що спати на такій подушці не дуже приємно і гігієнічно.

5. Використовуйте лопаточку, а не пальці

Пальцями ми заносимо багато бруду в упаковку із засобом, в результаті там розмножуються мікроби, які ми потім наносимо на обличчя. При використанні лопатки такого не відбувається.

6. Але не чіпай обличчя руками

За таким же принципом, на руках знаходиться багато мікроорганізмів, яким на обличчя краще не потрапляти, щоб уникнути розвитку запалень. Якщо дуже вже хочеться доторкнутися до шкіри, вимийте руки.

7. Використовуйте матуючі серветки

Замість того, щоб кожен раз наносити шар пудри на блискуче обличчя, створюючи цим суміш пилу, поту і косметичних засобів , скористайтеся матуючими серветками, які одночасно усунуть і жирний блиск, і не створять сприятливі умови для розмноження мікроорганізмів

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал