Чим підживити виноград, щоб грона була велика та солодка – рецепт

Всі дуже люблять виноград, але мало просто посадити рослини та залишити догляд на самотік. За виноградом потрібно доглядати, щоб восени поласувати смачними ягодами.

Чим підживити виноград, щоб грона була велика та солодка - рецепт

Як правильно доглядати за кущами винограду?

  1. Підживіть виноград добривами, які містять азот. У 10 л. води розчиніть 50 гр. сечовини. На 1 м2 потрібно 10 л. добрива.
  2. Для знищення земельних шкідників, потрібно розсипати по землі Триходермін.
  3. Підживіть виноград органікою або мінеральними добривами. Таку підгодівлю вносять перед тим, як виноград починає цвісти, під час зав’язі та перед дозріванням ягід. За пару тижнів до цвітіння приготуйте такий розчин та полийте виноград – у відрі води розчиніть 1000 грамів коров’яку. Або 500 грамів пташиного посліду розчиніть на відро води. Можна використати Ем культуру з додаванням пташиного посліду та попелу.
  4. Після підживлення обов’язково замульчуйте ґрунт.
  5. Через пару тижнів після цвітіння, потрібно повторити підживлення.
  6. Перед тим, як починають дозрівати ягоди, потрібно внести добрива, які містять калій та фосфор. У 10 л. води розчиніть 50 грамів суперфосфату та 25 грамів сірчанокислого калію.
  7. Восени внесіть під корінь 1000 грамів попелу.
  8. Перед накриванням винограду перед зимою, внесіть у дощову погоду Метаразін, який вб’є зимових шкідників. Не забудьте, також внести компост.

Не забудьте поставити Лайк, та поділитись з друзями!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал