Детоксикація і відновлення печінки: найсмачніший і простий рецепт! Ви будете здивовані змінами, вашого організму

Чиста печінка – це здоров’я всього організму, життєва енергія, свіжий зовнішній вигляд і гарний настрій!

Детоксикація і відновлення печінки: найсмачніший і простий рецепт! Ви будете здивовані змінами, вашого організму

Печінка є лабораторією біохімії в організмі і відповідає за розкладання утворюючих токсинів. Найчастіше надмірне споживання ліків, неправильне харчування і деякі бактеріальні та вірусні інфекції призводять до серйозних наслідків і становлять загрозу для здоров’я.

Процедура очищення і детоксикації печінки з використанням натуральних засобів є дуже потужним методом відновлення організму. А також позбавлення від токсинів і багатьох хронічних захворювань.

Оскільки отруєння організму заважає включити механізм самовідновлення. А також значно знижує ефективність ліків і рецептів народної медицини.

Печінка в організмі діє як фабрика крові. А також допомагає зміцнити і стимулювати травлення.

Особливо важлива функція печінки – це очищення крові і виведення з неї всіх токсинів і шлаків.

У результаті починаєш розуміти, що чиста печінка означає здоров’я, життєву енергію, приємний зовнішній вигляд і гарний настрій.

Ми пропонуємо вам ефективний і дуже смачний рецепт очищення печінки!

 1. Для цього рецепта виберіть якісні родзинки. Вам слід уникати родзинок дуже світло-жовтого кольору. Яскравий колір родзинок є результатом обробки діоксидом сірки або в кращому випадку порушення правил під час сушіння.
 2. Якісні родзинки без блиску, зморщені, не надто м’які або занадто тверді (м’які, як гума). Зерна повинні бути цілими і не пошкоджені.
 3. Хороші родзинки повинні бути темного або коричневого кольору або світло-коричневого кольору, а також темно-синього. Після того, як ви вибрали хороші родзинки без хімічної обробки, ви можете почати готувати активний засіб для очищення печінки.
 4. Вранці промийте родзинки і помістіть на 20-25 хвилин в холодну воду.
  Потім промити і помістити родзинки в гарячу воду. Через 15 хвилин родзинки добре промити чистою водою.
 5. Помістіть вимиті родзинки (2 столові ложки) в стакан і заповніть його кип’яченою водою. Залиште на 24 години (до наступного ранку).
 6. На наступний ранок випийте настій і їжте родзинки на голодний шлунок. Після цього вирушайте в ліжко на півтора-дві години. А також помістіть теплий рушник (або ще краще пляшку з гарячою водою) на праву сторону живота.
 7. Ця процедура виконується один раз в тиждень.
 8. Тривалість очищення і детоксикації печінки становить один місяць (тобто один раз на тиждень протягом місяця) і два рази в рік.
 9. Намагайтеся їсти здорову їжу, без особливого приготування, уникайте м’яса, молочних продуктів, білого хліба, смаженої їжі, оброблених продуктів і великої кількості натрію, одночасно проводячи детоксикацію печінки, так як це завадить лікуванню.

І пам’ятайте, що це лікування ви почали, тому що хочете дбати про своє тіло. Почніть з турботи про своє харчування і годуєте свій організм корисною їжею.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал