Домашнє морозиво з двох продуктів: на приготування витрачаю 5 хвилин

Користуюся цим рецептом досить часто в спекотне пору року. На приготування йде п’ять хвилин, а смачно так, що хочеться добавки. Морозиво має натуральний вершковий смак і ніжну текстуру. Якщо у Вас є дітки старше 4-5 років, то можна приготувати разом з ними – дуже захоплюючий і простий процес!

Інгредієнти:

  • вершки 33% — 0,5 л
  • згущене молоко — 1 банка ( 380 гр )
  • вафельні коржі — за бажанням

Також смачно буде, якщо до вершків додати:

  • шоколадну крихту;
  • перетерті ягоди;
  • какао;
  • шматочки сухофруктів дрібно порізані і т. д.

Приготування:

Основний інгредієнт – це вершки. Їх жирність повинна бути не менше 33%, щоб вони добре збилися, а також вершки повинні бути добре охолодженими.

Переливаємо їх в ємність і збиваємо спочатку на низьких оборотах міксера, поступово збільшуючи швидкість. Збиваємо до утворення м’яких піків, які «не звалюються» і тримають форму.

Потім вливаємо в них згущене молоко. Якщо хочете солодше, то додайте цілу банку. Якщо не любите солодке, то трохи менше. Продовжуємо збивати на низьких оборотах, щоб все добре перемішати до однорідності.

В якій формі буде застигати морозиво вирішувати вам.

Я зазвичай користуюся ось цим варіантом:

Беру вафельні коржі діаметром 24 см. ( хоча можна і без них обійтися ). Викладаю перший корж в форму і зверху виливаю половину від обсягу вершків. Рівномірно розподіляю лопаткою.

Потім накриваю другим коржем, злегка придавлюю, щоб нижній шар став більш рівним і доливаю вершки. Накриваю їх третім коржем, злегка придавлюю і прибираю в холодильник до повного застигання. В ідеалі потрібно, щоб морозиво простояло там ніч. Але можна дістати його і швидше, але не раніше, ніж через 4 години.

Застигле морозиво виймаю з форми, нарізаю на порційні шматочки і подаю до столу. Діти його просто обожнюють! Обов’язково спробуйте!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал