Доширак “Мівіна” – звичайна локшина або …? Ось з чого роблять.

Локшина швидкого приготування це найпопулярніший продукт в народі. Багато хто пробував її на смак, а крім цього деякі харчуються нею на постійній основі, не знаючи при тому що це таке і взагалі які наслідки така їжа  може принести. Подальша інформація якраз таки про це.

Як взагалі з’явилася локшина?

Придумали смажену локшину, яку досить було залити водою, китайці – у них її продавали як вуличну їжу. Але під час другої світової війни вона набула поширення. Спочатку Японія, а потім Корея стали цікавитися, що це за їжа така. Ось і бізнесмен на ім’я Андо Момофуку згадав, як його мама годувала велику родину такою саморобною локшиною. Він побудував завод в Японії, Корея вирішила зробити хвилясті макарони, тим самим зробивши масове виробництво такого продукту.

У нас локшина з’явилася після розвалу СРСР в 1994 році. Назва у неї було Доширак.

Як вона робиться?

Вона складається з пакетиків в якому є спеція і олія. І то, і то за своїм складом небезпечно для людського організму. Але на вигляд звичайні макарони. Хоча не все так просто.


Для неї беруть зерно найнижчого сорту (а помол у неї невеликий). Такі сорти взагалі небажано використовувати у виробництві.
Тому реклама в черговий раз вішає локшину на вуха своїм покупцям через свою систему агітації. На заводах працюють корейці і в спеціальних костюмах.
До зерна додають премікс -біохімічні добавка і спеціальний барвник. Е-150 або так званий цукровий колер.

Для підсилення смаку використовують глутамат – наркотик, ніщо інше, як фастфуд або їжа з Макдональдс.
Все це проходить через спеціальну сушарку, потім в машину. Все то доповнюється транс жирами.
Крім цього їжа дуже калорійна і високо засвоєна.

Що ж вся інформація є ознайомленням, рішення про те, чи варто їсти таку локшину кожен приймає самостійно.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал