Дослідження показали, що молитва і медитації мають цілющі властивості.

Дослідження показали, що молитва і медитації мають цілющі властивості.

Чи володіє молитва цілющими властивостями? Так! Так стверджує наука.

Доктор Ендрю Ньюберг, вчений з університету Томаса Джефферсона в США, вирішив провести експеримент МРТ і побачив, що медитації і молитви дійсно допомагають людям.

Якщо займатися подібним систематично, то мозок буде збільшувати свою активність, а також поліпшити активність областей мови, не гірше, ніж під час розмов.

Подібного роду заняття варто розцінювати як тренування для мозку. Ця діяльність буде потроху лікувати різні захворювання і паралельно розвивати ваше мислення.

Вам не обов’язково ставати ченцем або черницею, досить просто періодично молитися або медитувати. 

Доктор вирішив перевірити цю теорію на практиці, щоб отримати остаточні висновки.

Він зібрав людей похилого віку, щоб вивчати їх поведінку під час і після медитації, а також молитов. У багатьох з його обранців були проблеми з пам’яттю.

Експеримент проходив кожен день, тривав він близько дванадцяти хвилин, а загальний час досвіду зайняло вісім тижнів.

На подив результат був шокуючим: молитва і медитації дійсно допомогли людям усунути проблеми з пам’яттю, а також позитивно позначилися на здоров’ї учасників експерименту.

Найцікавіше те, що сам доктор Ньюберг говорив: наш мозок виступає в ролі безперервно діючого механізму, схема якого залишається незмінною, релігія на цей механізм ніяк не впливає.

Досвід схожого характеру опублікували у виданні Cancer Society, він дав зрозуміти, що багато пацієнтів, які є віруючими в вищі сили, значно швидше йдуть на поправку, а також у них симптоми захворювань проявляються в легкій формі.

Досвід проходив над 40 000 пацієнтами.


Вчені з Moffitt у Флориді з’ясували, що віруючі і медитуючі люди мають фізичне і психологічне здоров’я краще, ніж у інших пацієнтів. Дану інформацію підтвердили і в багатьох інших клініках на 3 континентах.

Спираючись на ці аргументи можна зробити висновок: молитви і медитації дійсно зцілюють. Адже не дарма кажуть, що людина має три види здоров’я: фізичне, психологічне і, звичайно ж, духовне. Саме тому багатьом скептикам варто задуматися над тим, щоб самим спробувати почати медитувати.

Новина вкрай позитивна, адже тепер кожна людина зможе трохи поліпшити своє здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал