Гіпертонія при остеохондрозі. Пояснюю, як захворювання хребта впливає на підвищення тиску

Зараз я хочу пояснити, як захворювання хребта може впливати на підвищення тиску.

Найчастіше при зверненні до лікаря з підвищеним тиском люди роблять акцент на остеохондроз. На їхню думку він є основною причиною гіпертонії. Висуваються теорії про перетиснені артерії і всіляких защемлення, які призводять до їх пошкоджень.

Так ось, знання анатомії підказують, що пережимання артерії таким чином просто не можливо. Щоб це усвідомити досить ознайомитися з розташуванням судин і хребців.

Як правило, артерії ушкоджуються зсередини при втраті еластичності і відкладення холестерину. А цей процес сильно розтягнутий у часі.

Але зв’язок підвищеного тиску з остеохондрозом все ж є. Подібні проблеми з хребтом викликають болі, в результаті яких з’являється спазм судин , а він тягне за собою підвищення тиску. А якщо процес хронічний, то неминуче доводиться вдаватися до певних препаратів, які також здатні провокувати підйом тиску.

Різні мануальні техніки і масажі, здатні короткочасно знижувати тиск, так як знімають біль, спазми, сприяють поліпшенню кровообігу і емоційного фону.

А якщо додати адекватн фізичне навантаження, правильно харчуватися і уникати стресових ситуацій, то можна добитися відмінних результатів. Тільки за умови, що комплекс спрямованих дій буде регулярним і тривалим.

Також слід розуміти, що остеохондроз дуже поширене захворювання і з великою ймовірністю присутній практично у кожного вікового гіпертоніка. Виходячи з цього можна зробити висновок, що він не причина, а супутник гіпертонії, який потребує окремої уваги.

Пам’ятайте, що при виявленні будь-яких проблем зі здоров’ям необхідно обов’язково звернутися до фахівця.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал