Холодильник сильно намерзає. Прості і робочі способи для виправлення ситуації

Надмірне наморожування холодильника і поява на задній стінці камери “крижаної шуби”, на жаль, зовсім не рідкісна проблема. Особливо часто зустрічається вона серед холодильників з крапельною системою розморожування. Нерідко вже через 3-4 дні після розморожування лід на своєму колишньому місці! І, начебто, холодильник не зламаний, але назвати його роботу повністю справною вже не можна.

Що ж робити, щоб уникнути цієї неприємності? Є кілька простих, але робочих правил.

Правила зберігання

З’явився лід – це потрапила в холодильник волога і необхідно з’ясувати, звідки вона взялася, а потім скоротити її кількість. В першу чергу вода випаровується, а потім осідає і наморожується на стінці холодильника з відкритих продуктів. Тому щоб намерзання було менше, потрібно зберігати продукти закритими в контейнерах і упаковках або просто накритими кришками і пакетами.

Це не двері на вулицю

Якщо хтось із ваших рідних любить довго вивчати вміст холодильника, відучувати його від цієї шкідливої ​​звички. Адже при кожному відкритті дверей, навіть зовсім не тривалому, в холодильник потрапляє повітря, а разом з ним і волога.

Правильне розморожування

Розморожування допомагає позбутися від намерзлого льоду, а правильне розморожування допомагає позбутися від нього надовго.

Необхідно дотримуватися всього кілька правил:

  • обов’язково також промивайте і насухо витирайте ущільнювач і стінки холодильника;
  • продукти теж потрібно витерти насухо: коли під час розморожування ви виставляєте з холодильника холодні продукти, при кімнатній температурі на них швидко утворюється конденсат; щоб уникнути зайвої вологи, перш ніж повертати продукти в холодильник, конденсат потрібно прибрати.

Герметизація, і ще раз герметизація

Недостатня герметичність – смертельний ворог холодильника, адже через неї з холодильника йде холод і в нього проникає повітря і волога. Тому обов’язково стежте і доглядайте за ущільнювачем, а також за стінками холодильника. Тріщини на стінах і розриви на ущільнювачі можна прибрати за допомогою силіконового герметика, а щоб повернути ущільнювача колишню форму, його необхідно обробити окропом.

А нижче ви можете подивитися відео про те, як вирішити проблему, якщо холодильник сильно наморожує.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал