Лікарські рослини при болі і запаленні в суглобах

Існує чимало знеболюючих і протизапальних лікарських рослин. Які особливо ефективні для лікування хвороб суглобів.Лікарські рослини при болі і запаленні в суглобах

Наприклад, таких як біль в попереку, артрит, ревматизм, ішіас.

Отже, ось 7 лікарських рослин:

Арніка

Перший засіб при хворобах м’язів або суглобів, ударах, деформаціях або розтягнення. Вона може бути використана для полегшення болю в попереку, а також артриту і ревматизму. Часто входить до складу мазей і різних масел.

Окопник

Роздавіть свіже листя, щоб отримати м’якоть і застосовуйте в якості припарка при розтягненнях, ударах і виразках. Може також застосовуватися в кремовому або мацерированому маслі.

Селера

Детоксифікуючі і протизапальні насіння селери можуть стати важливим засобом лікування подагри, ревматизму і артриту. Змішайте з білою вербою і приймайте три рази в день протягом декількох тижнів у вигляді відвару або настойки.

Розмарин

Стимулює кровообіг і забезпечує відчуття тепла і комфорту в м’язах і суглобах. Розведіть ефірне масло на масажній основі і потріть області, які заподіюють вам біль. Особливо підходить для м’язів, потріть м’язи до і після тренування.

Звіробій

Завдяки своїм знеболюючим і протизапальним властивостям, він дуже підходить для лікування областей з великою кількістю нервових закінчень. Наприклад стоп ніг або колін. Масаж шкіри з мацерированою олією для лікування болю в попереку, ішіас і невралгії.

Біла верба

Знеболюючий та протизапальний засіб, біла верба зменшує біль як аспірин. Особливо корисна при лікуванні м’язових або суглобових болів, артритів, невралгій і ішіасу. Приймати у вигляді відвару або настойки в поєднанні з іншими відповідними травами.

Але, перед застосуванням, рекомендується порадитися з лікарем!

УВАГА! Самолікування може бути шкідливим для вашого організму! При будь-яких не здорових змінах зверніться до лікаря! Стаття несе суто інформативний характер! Будьте здорові!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал