Запам’ятайте – Перша допомога при ячмені

Коли ячмінь тільки починає з’являтися, можна постаратися припекти місце майбутнього ячменю. Будьте обережні, щоб речовина, яка ви будете припікати ячмінь, не потрапила вам в око.

Народні засоби проти ячменю

Припікати можна медичним спиртом, йодом або зеленкою. Під час припікання хворе око потрібно закрити. Найкраще скористатися ватною паличкою – вона досить тонка, щоб не потрапити в око. Для того щоб знищити інфекцію, досить потримати проспиртовану ватку на хворому місці протягом 20 хвилин.

Народні засоби проти ячменю

  • На початку процесу потрібно сухе тепло – грілка, синє світло, УВЧ-терапія.
  • Ні в якому разі не видавлювати ячмінь!
  • Змастити 1% -ним спиртовим розчином зеленки.
  • Очні краплі: 0,3% -ний розчин левоміцетину 4 рази на день.
  • Всередину призначаються сульфаніламідні препарати, аспірин або анальгін.
  • Місцево – припікання спиртом, ефіром, спиртовим розчином зеленки.

Після прориву ячменю обережно обробити антисептичними розчинами – 30% -ним розчином сульфацилнатрія, розчином фурациліну, 0,3% -ним розчином левоміцетину.

  1. Візьміть жменю лляного насіння, прогрійте його на сковороді, Насипте в хустку або марлю, сформуйте кульок і також прогрівайте ячмінь, поки насіння не охолоне. При необхідності повторити.
  2. Алое допоможе вам позбавитися від ячменю. Зріжте молодий листок алое, покладіть його в холодильник на 10 хвилин, потім вичавіть сік, розведіть його з теплою водою і робіть примочки.
  3. Календула квітки. 10 – 15 г сухих квіток на склянку окропу. Настояти, закутавши, 30 – 40 хвилин, процідити, Робити примочки і компреси на хворі очі при ячменях.
  4. Настоянку календули розвести кип’яченою водою 1:10 і робити примочки. Календула вважається хорошим засобом при гнійних запаленнях очей.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал