Грижа стравоходу: симптоми, причини і вправи. Тривожні дзіночки її появи

Даний діагноз часто ставлять людям старше 50. Саме з віком послаблюється зв’язковий апарат.

Грижа стравоходу: симптоми, причини і вправи. Тривожні дзіночки її появи

Грижа стравоходу – це зміщення в грудну порожнину через стравохідний отвір діафрагми нижньої частини стравоходу. А також частини шлунка, а іноді і петель кишечника.

До того ж грижа може виникнути через сильного і тривалого кашлю. Але це не все. Частий симптом грижі це біль, але іноді вона не викликає яскраво виражених симптомів.

Зазвичай біль виникає після рясної їжі. Мало того, одним із симптомів грижі стравоходу є печія. А так же може виникати кашель і часта гикавка. Визначити грижу стравоходу непросто.

Часом за симптомами її можна сплутати з хворобами серця і дихальної системи. Тому необхідно провести повне обстеження. У складних випадках при грижі стравоходу потрібне хірургічне втручання.

Якщо не вживати заходів, то грижа стравоходу може викликати чимало ускладнень.

  • По-перше, йде навантаження на серце.
  • По-друге, може розвинутися пневмонія.

Саме тому дане захворювання необхідно лікувати.

  1. Так, що особливо важливо зміцнювати м’язи передньої черевної стінки. А також уникати переїдання!
  2. При діагнозі грижа стравоходу необхідно переглянути своє харчування і строго виконувати приписи лікаря. До того ж можна виконувати вправи, які можуть допомогти при печії.
  3. Виконувати їх необхідно регулярно. Вони можуть допомогти при болях в кишечнику і допоможуть зміцнити потрібні м’язи. Вправи не вимагають великого фізичного навантаження.
  4. Воно засноване на правильному диханні. Виконувати його треба відповідно до порад.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал