Корисний скраб для кишечника, з яким худнуть всі!

Скраб, що сприяє схудненню. Найчастіше дівчата стикаються з однією і тією ж проблемою – спроби схуднути і використання різних дієт не дають ніякого результату. Напевно причиною всього є кишечник, який не в силах впорається зі своїми функціями.

Існує засіб, який здатний відновити роботу кишечника – скраб. Він складається з доступних і натуральних компонентів. Даний засіб м’яко очищає кишечник і сприяє відновленню обміну речовин. Забруднений кишечник може стати причиною безлічі різних захворювань.

Справа в тому, що шлаки і токсини порушують обмін речовин і викидають отруйні речовини в кров. І все це негативно впливає на стан шкіри, а також може стати причиною набору зайвої ваги. Багато очищають кишечник за допомогою використання клізм.

Насправді при приведенні даної процедури дуже сильно порушується мікрофлора організму.

Скраб для кишечника безпечно і безболісно очистить організм, для нього необхідно придбати насіння льону. Насіння льону ніжно перемолоти в кавомолці або ж купити вже готове ллянне борошно в магазині. Льон сприяє поліпшенню ліпідного обміну, здатний зняти запальні процеси, які існують в шлунково-кишковому тракті, а також здатний позбавити організм від гельмінтів.

Приймати борошно з насіння льону потрібно правильно. Рецепт вживання досить простий. Необхідно змішати лляне борошно з кефіром будь-якої жирності. Дану суміш приймати вранці замість сніданку.

Схема прийому суміші: На першому тижні необхідно залити 100 мл кефіру 1 десертну ложку борошна. На другому тижні на ту ж кількості кефіру потрібно додати вже 2 десертні ложки борошна з льону. На третьому тижні 150 мл кефіру змішується з 3 десертними ложками борошна.

Також можна додавати насіння льону в будь-які страви для профілактики. Але не варто перевищувати норму, яка становить 2-3 ст.л. льняної муки в день. Три тижні вживання скрабу з льняної муки натщесерце дозволить позбавити організм від шлаків, привести вагу в норму і позбутися від паразитів.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал