Щільна, швидковисихаюча глазур для пасок – без яєць, без желатину, не тріскається, не кришиться при нарізці, і робиться на раз-два

Сьогодні представляю вашій увазі ще один варіант покриття для пасочки. Така глазур робиться ще простіше, ніж желатинова, при цьому вона також володіє відмінними якостями — швидко застигає, не тріскається, не кришиться при нарізці паски, не тане, не розтікається.

Я відкрила цей рецепт для себе не так давно і відразу ж занесла його в свій список улюблених варіантів глазурі.

Інгредієнти:

  • Сухе молоко – 100 гр.
  • Цукрова пудра – 50 гр.
  • Молоко – 2-3 ст. ложки.
  • Побільше любові і гарного настрою ( обов’язково ).

Приготування:

Відразу ж скажу, що я печу невеликі порції пасок, тому і глазурі роблю не багато. Ці пропорції розраховані на 5 невеликих пасочок. Тому, якщо вам потрібно більше, просто збільшуйте пропорції.

Сухе молоко ( у мене, воно, до речі, знежирене ), всипаємо в зручну миску. Додаємо цукрову пудру, добре перемішуємо сухі інгредієнти.

Тепер по одній ложці вливаємо молоко і все інтенсивно перемішуємо. Молоко можна замінити на воду, якщо, раптом, його не виявилося під рукою. Тут, головне, не перелити рідину, інакше доведеться знову досипати сухі складові.

Додаємо рідини стільки, щоб вийшла тягуча маса, схожа на згущене молоко, але більш густа і більш в’язка.

Сухе молоко може комкуваться, якщо в масі будуть сухі грудочки, які не захочуть розмішуватися, можна пробити масу блендером.

Врахуйте, що така глазур застигає швидко, тому все повинно бути під рукою, і наносити її треба швидко. Як і будь-яку глазур — наносимо цю суміш на вже охололі пасочки.

У мене було 5 пасочки, і я вирішила спочатку покрити їх цією глазур’ю, а потім зробити посипання. Але поки я завдала глазур на останній пасочці, шапочка на першому вже підсохла і посипку я вже буквально клеїла на неї, притискаючи пальцем. Тому краще наносити суміш на паску і відразу робити прикрасу.

Якщо в процесі роботи глазур загустіла і наносити її стало вже важко, слід її трохи розбавити молоком / водою.

Єдиний, але на мій погляд, незначний мінус такої глазурі — вона має жовтуватий відтінок. Його дає сухе молоко. Якщо для вас це не критично, то сміливо можете пробувати цей варіант глазурі.

Пробували робити таку глазур? Поділіться своїм улюбленим рецептом глазурі для пасок!

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал