Красиві руки за пару тижнів! Комплекс вправ для жінок (Відео)

Напередодні теплих сезонів хочеться виглядати ідеально. Багато сідають на дієти і починають займатися спортом.

Красиві руки за пару тижнів! Комплекс вправ для жінок (Відео)

Але результат не завжди радує. В першу чергу через незнання, які вправи будуть більш корисні. Хтось бажає підтягнути живіт, а хтось стегна. Але мало хто приділяє увагу рукам.

Але ж гарні підтягнуті руки теж справляють враження. Зазвичай після дієти, вони набувають в’ялий і не естетичний вигляд. Тому, перш ніж надягати майки або сукні з коротким рукавом, руки треба привести в порядок.

Мало того, саме з рук складніше прибрати зайву повноту. Адже в першу чергу худне обличчя, потім талія і стегна. Особливо коли активно займаються спортом і сидіти на строгій дієті.

Головне пам’ятати, що регулярне виконання вправ є запорукою успіху. В даному відео представлять ряд унікальних вправ. Кожне спрямоване на підтяжку м’язів рук і зниження ваги.

Даний комплекс оцінили багато. Найголовніше те, що результат помітний вже через пару тижнів. Вправи прості, але досить інтенсивні. Вони працюють тільки з одним проблемним ділянкою тіла.

Інструктор, досвідчений фітнес-тренер. Дівчина доступно і зрозуміло виконує дані вправи. Незважаючи на видиму простоту, ці вправи дієві. Реально домогтися істотних результатів.

Важливо дотримуватися порад і виконувати все точно. Мало того, ці вправи не дають великого навантаження на спину. Але якщо вони викликають дискомфорт, то краще припинити їх виконання.

Але, даний комплекс не рекомендується людям із запаленням лімфовузлів в руках і проблемами спини.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. При поганому самопочутті зверніться до лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал