Квашена капуста і її чудові переваги для організму! Ось чому наші предки були здоровіші

Квашена капуста неймовірно корисна! Наші предки особливо часто вживали її в їжу. Адже відомо, що квашена капуста є відмінною профілактикою багатьох хвороб.

Квашена капуста і її чудові переваги для організму! Ось чому наші предки були здоровіші

Отже, якими властивостями володіє квашена капуста:

Імунна система

Одним з не секретних переваг квашеної капусти є підвищення імунної системи. Наповнена вітамінами і мінералами, квашена капуста століттями використовувалася в якості імунного підсилювача.

Мало того, квашена капуста містить фітохімічні речовини, які створюються в процесі ферментації. Продукти з квашеної капусти стимулюють імунну систему, що призводить до зниження ряду проблем зі здоров’ям.

Онокопротекторні властивості

Найостанніші дані про стан квашеної капусти виявлені в численних дослідженнях. Особливо в боротьбі з раком. Результати дослідження показали, що квашена капуста є інгібітором раку.

Дослідження показало, що при зброджуванні капусти утворюється речовина, звана ізотіоцінатамі. Що запобігають росту раку, особливо в молочній залозі, товстій кишці, легенях та печінці.

Мало того, квашена капуста може бути корисніше, ніж сира або варена капуста.

Квашена капуста і допомога травній системі

Вживання в їжу квашеної капусти – відмінний спосіб захистити баланс бактерій в шлунково-кишковому тракті. Квашена капуста є одним з небагатьох продуктів, які містять бактерію lactobacillus plantarum. L. planatarum.

Яка допомагають травній системі. Наприклад, в боротьбі з інфекційними захворюваннями, пригнічуючи патогенні мікроорганізми, такі як кишкова паличка.

До того ж квашена капуста нейтралізує антінутріенти, що містяться в багатьох продуктах. Наприклад, такі, як фітинової кислота, що міститься у всіх зернах, а соєві інгібітори трипсину генерують нові живильні речовини, такі як жирні кислоти омега-3.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Тому при поганому самопочутті зверніться до вашого лікаря!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал