Кавун дуже освіжає і володіє величезною кількістю корисних властивостей. Але, мало хто знає що насіння кавуна теж особливо корисні.
Відомо що кавун дуже популярний. Багато оцінили його освіжаючі властивості.
- По-перше, в кавуні міститься біотин, мідь, калій! І так само пантотенова кислота, магній, вітаміни В1, В6 і А.
- По-друге, кавун особливо цінний для людей які страждають деякими проблемами з нирками.
Насіння кавуна теж містять ці ж речовини. Особливо мінералів, наприклад залізо, калій, марганець, цинк, магній, фосфор, ніацин, фолат і тіамін. Які корисні при артеріосклерозі, гіпертонії, стенокардії.
А все завдяки тому, що в них є антиоксидант цитрулін. Він теж допомагають лікувати захворювання нирок і інфекції сечовивідних шляхів.
Отже, ось деякі переваги, які мають насіння кавуна:
1. Корисні для серця.
Насіння кавуна містять магній, який особливо корисний для судин. І до того ж допомагають стабілізувати кров’яний тиск.
2. Запобігання раннього в’янення.
До того ж насіння багаті антиоксидантами, які запобігають передчасному старінню. А так само допомагають стимулювати еластичність шкіри і її тонус.
3. Лікувати висипання на шкірі.
Масло, здобуте з насіння, здатне очищати шкіру, особливо від запалень. Досить змочити вату в олії насіння кавуна і обробіть область від прищів.
4. Надає вашому волоссю силу.
Кавунові насіння можуть зробити ваше волосся більш міцними і здоровими. Просто спечіть трохи насіння кавуна і їжте. Це допомагає виробляти меланін, який виробляє колір вашого волосся. До того ж, з’їдаючи насіння, ви підвищуєте рівень білка і амінокислот і тим самим зміцнюєте свої пасма.
5. Запобігти серцеві захворювання.
Насіння багаті на лізин і триптофан. Амінокислоти, що відповідають за захист організму від хвороб серця. На додаток містить аргінін, який допомагає організму встановити кров’яний тиск.
6. Боротьба з діабетом.
Мало того, насіння кавуна допомагають регулювати рівень цукру в крові, утримуючи діабет під контролем. Покладіть жменю насіння кавуна в один літр води. Відкладіть на 45 хвилин, а потім випийте.
7. Боротьба з випаданням волосся.
Насіння багаті жирними кислотами і забезпечують необхідні поживні речовини. Тому маски на основі олії з насіння кавуна особливо корисні для фолікул.
Ось як зробити чай з насіння кавуна:
Розчавити і розтерти 4 столові ложки насіння кавуна. Зваріть насіння в 2 літрах води протягом 15 хвилин. Пийте чай протягом 2 днів і зробіть паузу 1. Повторіть протягом 2 тижнів.
УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Тому при поганому самопочутті зверніться до вашого лікаря!