Морозиво з вершків та згущеного молока: простий рецепт

Домашнє морозиво крем-брюле минулого року вмокала у шоколад. Діти думали, що я без них встигла в магазин сходити, а ні, це їхня мати така майстриня! Цього ж року вирішила зовсім не морочитися. Готую морозиво у вафельних коржах.

Для приготування цього десерту вам знадобляться жирні вершки (мінімум 33%) та півбанки згущеного молока. Особисто я волію варити її самостійно. Бачила рецепт, у якому до морозива додають скибочки шоколаду. Думаю, теж вийде дуже смачно.

Інгредієнти:

  • Вершки – 0,5 л
  • Згущене молоко варене – 180 г
  • Вафельні коржі – 2 шт.

Приготування:

Продукти мають бути охолодженими. Вершки перелийте в глибоку миску і збивайте 4 хвилини. Коли вони виростуть і загуснуть, додайте до них згущене молоко. Змішуйте хвилину.

Стінки роз’ємної форми змастіть маслом, вистеліть целофаном. На дно помістіть круглий корж вафельний. На нього перелийте морозиво. Накрийте його другим коржем.

Надішліть заготівлю в холодильник хоча б на 1 годину. Коли морозиво застигне, рекомендую нарізати його, як торт, трикутниками, а краї обсипати кокосовою стружкою або шоколадом. Відмінний десерт для літа: простий та смачний!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал