Найефективніший спосіб чистки сковорідок та іншого посуду від застарілого бруду

Дуже важливо підтримувати чистоту сковорідок і каструль. Іноді відмити їх від жиру не можуть навіть хімічні засоби. Крім цього, магазинні приблуди неймовірно шкідливі для нашої шкіри і легенів.

Що слід підготувати:

 • 250 г харчової соди;
 • 30 г лимонної кислоти;
 • 150 г силікатного канцелярського клею.

Технологія очищення

 1. Спочатку наберіть 2/3 окропу в 10 л емальовану каструлю, додайте 180 г соди, я використовую для цього мірні стаканчики.
 2. Далі сюди ж вливаємо силікатний клей. Робити це потрібно порційно і постійно помішувати дерев’яною ложкою. Суміш повинна стати однорідною.
 3. Тепер розміщуємо сковороду в каструлі так, щоб суміш повністю її покрила. Якщо засобу не вистачає, то можете долити ще трохи води.
 4. Ставимо каструлю на вогонь і доводимо до кипіння. Кип’ятити слід мінімум 5 хвилин – чим довше, тим краще. Нагар вже повинен розчинятися, але все одно потрібно ще докласти зусиль для ідеального очищення.
 5. Тепер все знімаємо з вогню, додаємо 30 г лимонної кислоти і все ретельно перемішуємо.
 6. Залиште наш засіб до того моменту, поки він не стане кімнатної температури.
 7. Тепер потрібно вийняти сковороду і почати очищення за допомогою йоржика. Тут потрібно трохи попотіти, оскільки з першого разу все точно не буде очищено. Повторіть процедуру кілька разів.
 8. Тепер потрібно проточною водою і щіткою остаточно відмити нагар, при цьому ще й додавати порошок харчової соди.

Висновок

Забруднення, що утворилися недавно, відмити таким способом значно легше. Тому раджу використовувати цей засіб регулярно і ваша сковорода завжди буде ідеальною. І не забувайте, що очищення слід проводити в рукавичках!

Відмінний метод!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал