Засоби, які не можна використовувати для догляду за шкірою обличчя.

Всі представниці прекрасної статі, від дівчаток до бабусь, завжди хочуть мати гарний вигляд і тому з самих ранніх років, з підліткового віку починають піклуватися про свою шкіру. В юності дівчата борються з прищиками, в зрілому віці усіма силами намагаються відстрочити поява зморшок. У будь-якому віці можуть бути проблеми з пігментними плямами, надмірною сухістю або, навпаки, жирністю шкіри. Кожна розбирається зі своїми труднощами, користується звичними улюбленими засобами, вибирає відповідні методи лікування.

Дуже добре, якщо ви підібрали для себе ідеальні засоби догляду  і успішно бореться з проблемною шкірою.

Однак наведені нижче засоби не можна використовувати в якості косметики ні за яких обставин.

  1. Засоби, що містять спирт. Так, вони можуть дивовижно підсушити шкіру. А крім того, нещадно її зіпсувати.
  2. Вазелін. Ефект його протилежний ефекту спирту – вазелін зволожує шкіру, але так само, забиває пори, що сприяє появі висипань.
  3. Косметика з мінеральними маслами. Історія та ж, що і з вазеліном. Пори заб’ються, на обличчі з’являться численні прищики.
  4. Перекис водню. При його використанні шкіра починає сильно лущитися, а в найгіршому випадку можна отримати навіть опіки шкіри.
  5. Мило. Якщо вмивати обличчя з використанням мила, можна домогтися тільки передчасного старіння шкіри.
  6. Креми, призначені для догляду за шкірою рук і ніг. Використовувати їх для догляду за шкірою обличчя категорично протипоказано.
  7. Агресивні скраби. При їх використанні нічого, крім роздратування, не варто очікувати. Тому для ніжної шкіри обличчя краще використовувати більш ніжні засоби.
Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал