Найважливіші вітаміни для жінки після 40 років

Найкращий вік настає після 40 років. Саме в цей період у жінки є все найнеобхідніше – краса, життєвий досвід, а також енергія для нових досягнень. Але крім всього цього організм в даний період піддається серйозним гормональним змінам, які позначаються як на внутрішніх органах, так і на зовнішньому вигляді.

Обмін речовин істотно сповільнюється, що призводить до накопичення зайвої ваги. Шкіра змінює свою структуру, і з’являються перші глибокі зморшки. Нігті і волосся стає більш тьмяним. Деякі жінки в цей період стають найбільш нестійкі в емоційному стані.

Для підтримки організму в тонусі необхідно заповнювати необхідний рівень мінералів і вітамінів.

Вітамін D допомагає кальцію засвоюватися в організмі, що безпосередньо впливає на міцність кісток. Також даний елемент допомагає волоссю і шкірі виглядати краще.

Вітамін А є одним з головних запорук жіночої привабливості. Він сприяє поліпшенню густоти волосся, росту нігтів і сяйва шкіри. Дуже часто цей елемент знаходиться в складі антивікової косметики.

Вітамін С відомий всім як головний елемент, сприяє підтримці імунітету. Також він надає антиоксидантний ефект.

Вітамін Е відомий здатністю виробляти відмінний антивіковий ефект, проте для цього він повинен надходити в організм разом з жирною кислотою омега-3.

Вітамін В12 допомагає обміну речовин і відповідає за правильний кровообіг. Також його нестача може позначитися на стані волосся і нігтів.

Центральна нервова система правильно працює тільки в разі достатньої кількості магнію в організмі.


Для підтримки гемоглобіну на потрібному рівні варто стежити за рівнем заліза в крові. Його дефіцит може призвести до розвитку анемії.

Однак перед прийомом будь-яких вітамінів варто проконсультуватися з фахівцем. Справа в тому, що деякі вітаміни несумісні, і приймати їх одночасно категорично не рекомендується.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал