Ніколи не бачила такого простого способу приготування оладок

Сьогодні ми з вами поділимося одним дивовижним рецептом приготування дуже ароматних оладок, які тануть у роті, дуже м’які та пухнасті. До того ж, готуються вони лише за кілька хвилин. Інгредієнти теж дуже прості: борошно, дріжджі, соняшникова олія та зелена цибуля. Отже, почнемо.

Інгредієнти:

 • 260 мл води;
 • 3 г швидкорозчинних дріжджів;
 • 300 г пшеничного борошна;
 • сіль;
 • цукор;
 • соняшникова олія;
 • зелена цибуля.

Приготування:

 1. Візьмемо 260 мл води, наллємо у глибоку миску, додамо 3 г розчинних дріжджів, добре перемішаємо. Тепер всипаємо в миску 300 г пшеничного борошна. Додамо трошки солі та цукру. Все ретельно перемішуємо за допомогою дерев’яної ложечки. Залишимо на деякий час, щоб тісто відпочило.
 2. Тепер нарізаємо дрібно зелену цибулю, кладемо її прямо в тісто. Перемішуємо за допомогою дерев’яної ложечки, щоби випустити повітря з тіста. Робити це потрібно досить інтенсивно.
 3. Тепер розігріваємо сковороду, додамо в тісто трохи олії, занурити ковш в нього, щоб тісто не прилипало. Тепер можна викладати оладки на сковороду. Вони формуються досить легко. Для цього використовуємо ківш.
 4. Смажимо до рум’яної скоринки з двох боків. Оладки готуються дуже швидко. А якщо ви хочете ще прискорити процес, можете смажити по кілька оладок відразу на сковороді. Для того щоб вони добре пропеклися, смажимо оладки під кришкою.

Апетитна страва практично готова. Такі оладки вийшли буквально за годину. Вони мають дуже пишну форму, неймовірно м’які та повітряні. Дріжджі практично завжди підходять, тому оладки виходять чудовими.

Приємного апетиту можете збирати всіх до столу. Добре подавати ці оладки зі сметаною. А зелена цибуля додає пікантності, весняного настрою! Як бачите, все легко та просто!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал