Ніжне сало за 2 години. Але не залишаємо на маринування, а відразу варимо в пакеті

Зазвичай сало має на увазі довгу засолювання і маринування: основу натирають і чекають кілька днів і навіть більше. Але є спосіб і швидше. Якщо замариноване сало потім у пакеті на повільному вогні 2 години, воно за цей час повністю приготується. Його залишиться лише охолодити, після чого можна нарізати і кликати всіх за стіл.

В якості основи для сала ми використовуємо півторакілограмових шматок з невеликими м’ясними вкрапленнями, приблизно на 50 відсотків від загальної ваги. Така текстура виходить більш ніжною.

Маринад наступний:

  • 2 чайні ложки солі
  • Перець: чорний і суміш
  • Лавровий лист
  • 5 зубчиків часнику

Натираємо сало сумішшю перцю і солі, зверху видавлюємо часник і розподіляємо по всій поверхні шматка.

Загортаємо сало в фольгу, а її, в свою чергу кладемо в герметичний пакет. Ставимо на плиту каструлю і включаємо повільний вогонь. Варимо наше сало прямо в пакеті протягом 2х годин.

Через 2 години сало проварилося і промаринувалося. Помірне тепло дає спецій швидко просочити м’ясо. Тепер салу треба всього лише охолонути, після чого його можна подавати до столу.

відеорецепт:

Спосіб хороший тим, що за мінімальний час на підготовку ви отримуєте відразу півтора кілограма м’яса в нарізку. Можна зробити у вихідний, і тоді його вистачить на весь тиждень вперед: тим більше, що зберігається таке сало довго.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал