Ось чому ні в якому разі не можна змішувати помідори і огірки в одному салаті!

Змішувати продукти з різною швидкістю перетравлення не можна.

Чому? Тому що більш легкий продукт буде переварений і потрапить в кишечник раніше, ніж перетравиться важчий. В результаті їжа в шлунку ферментує, що може викликати отруєння всього організму!

Уповільнене засвоєння, ферментація цукрів і крохмалів завадять вам насолодитися смачною їжею і отримати від неї користь. А ще ферментація може викликати гази, здуття, болі в животі і розлад кишечника.

Ось які продукти ні в якому разі не можна змішувати:

1. Помідори з огірками.

Ці два овоча абсолютно несумісні! Коли вони потрапляють в шлунок одночасно, починається процес ферментації. Черевна порожнина заповнюється кислотою, що може привести до різних травних розладів.

2. Фрукти після обіду.

Є на десерт фрукти – дуже погана ідея! Справа в тому, що фрукти перетравлюються дуже довго, тому їм не можна надовго затримуватися в шлунку. Коли ви їсте їх після обіду, в шлунку починається бродіння, що викликає печію та інші травні розлади.

3. Макарони з сиром.

Це дуже популярна страва в усьому світі, але краще від нього утриматися. Макарони містять багато крохмалю, який перетравлюється довше, ніж білок, тому неминучий процес бродіння, що викликає проблеми з травленням. Те ж саме стосується макаронів з м’ясом.

4. М’ясо з сиром.

Це категорично неприпустиме поєднання! Не можна споживати занадто багато білка в одній страві. Кожна трапеза повинна включати в себе тільки один вид білка.

5. Апельсиновий сік з борошняними продуктами.

Ніколи не запивайте хліб або локшину апельсиновим соком, тому що кислота, необхідна для засвоєння соку, може зруйнувати фермент, необхідний для перетравлення крохмалю.

6. Овочі з сиром.

Ще одна комбінація, якої слід уникати. Це прямий шлях до здуття живота.

7. Кавун з динею.

Ці два фрукти не поєднуються. Їх потрібно їсти окремо один від одного і будь-яких інших фруктів.

8. Банани з молоком.

Хоча багатьом подобається це поєднання, банани з молоком дуже сильно уповільнюють травлення.

9. Йогурт з фруктами.

Багато додають фрукти в йогурт за сніданком, але це поєднання уповільнює засвоєння і шкодить мікрофлорі кишечника. Особливо це стосується ананасів, які стимулюють дію бактерій йогурту, що викликають харчове отруєння.

Харчуйтеся правильно – пошкодуйте своє тіло!

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал