Простий і легкий рецепт хрусткого, тонкого, пузирчастого хмизу: готується за лічені хвилини, і гора смакоти до чаю готова

Сьогодні готуємо тонкий, хрусткий, бульбашковий хмиз. Хочете дізнатися його секрет? Тоді я розповім, все дуже просто. По суті, в тісті тільки яйце і борошно, а результат перевершить всі ваші очікування. Такий хмиз залишається хрустким не менше 3 днів. Готується і обсмажується в лічені хвилини.

Інгредієнти:

  • яйце 1 шт.
  • борошно 120 г.
  • сода харчова щіпка
  • сіль щіпка
  • цукор 30г.
  • олія для смаження

Приготування:

Підготувати все необхідне.

У миску розбити яйце, всипати цукор, по дрібці солі і харчової соди.

Збити виделкою, поки білок і жовток не об’єднаються. Частинами ввести борошно.

Його кількість дуже залежить від розміру яйця. Спочатку мішати виделкою.

Коли це стане неможливо, продовжити руками. Потрібно отримати досить туге, але не липке тісто. Його вийде зовсім небагато, але не хвилюйтеся, з цієї кількості вийде ціла гора хрусткого хмизу. Накрити плівкою і залишити на 15 хвилин.

Тісто трохи розм’якшиться. Розділити на дві частини. Кожну розкачати в якомога тонший пласт, підпилюючи борошном за потребою. Чим тонше вдасться розкачати, тим краще. Нарізати на смужки, а потім на ромби.

У товстостінному посуді розігріти олію, викласти кілька заготовок. Вони відразу ж збільшуються в розмірах і сильно пузирятся.

Смажити на середньому вогні, рівень підрум’янювання за смаком, від світлого до золотистого кольору. Викладати на серветку, яка вбере зайву олію.

Хрусткий хмиз готовий. Він тонкий, бульбашками, хрусткий і дуже смачний!

Бажаю приємних приготувань та смачного Вам! Друзі, якщо Вам сподобався рецептик не забувайте зберегти собі, щоб не загубити! І окрема подяка за Ваші лайки і за поширення рецепту – мені дуже приємно!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал