Ось що відбувається з вашим тілом і органами, поки ви п’єте каву

Багатьом з нас важко почати день без чашки кави, адже він не тільки допомагає нам прокинутися, але і дає неабиякий імпульс енергії.

Але чи знаєте ви, що відбувається з вашим тілом, коли ви п’єте каву кожен день?

1. Кава робить вас розумнішими.

Ви починаєте день з кави і шматочка солодкого? Дослідження показали, що це може поліпшити ваші здібності, допомогти мозку зосередитися і поліпшити пам’ять. Дослідники з університету Барселони показали, що мозок працює більш ефективно, коли знаходиться під впливом кофеїну і глюкози.

2. Кава робить вас щасливішими.

Чашка кави вранці дає вам заряд енергії і допомагає прокинутися. Але чи знаєте ви, що кава також може зробити вас щасливішими? За словами вчених, вживання більше однієї чашки кави в день знижує ризик депресії завдяки антиоксидантам.

4. Кава захищає від хвороби Альцгеймера.

Італійські вчені вважають, що кава необхідно пити для захисту від погіршення пам’яті. Рівне одна чашка кави в день стримує хвороба Альцгеймера, але якщо ви п’єте занадто багато кави, замість цього ризик помірного когнітивного розладу подвоюється.

Дослідники відзначають, що кофеїн не запобігає хворобі Альцгеймера і недоумству, але тримає захворювання під контролем.

5. Кава знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Якщо ви стурбовані своїм серцево-судинним здоров’ям, можете спробувати пити по 3 чашки кави в день. Вчені вивчили кореляцію між серцевими аритміями і споживанням кофеїну у 230 000 випробовуваних. Серед тих, хто регулярно пив каву, ризик фібриляції передсердь був значно менший, ніж у тих, хто пив каву рідко.

7. Кава робить вас більш дружелюбним.

Американські дослідники провели експеримент. Піддослідним подавали або чашку кави, або холодний напій перед тим, як представити незнайомцеві.

Результат? Ті, хто отримав каву, були більш доброзичливі до незнайомця і щасливішим під час зустрічі з новим знайомим.

9. Кава може врятувати вашу печінку.

Вчені спостерігали, як дві чашки кави можуть вплинути на людей, які страждають на цироз, тобто на погану функцію печінки.

В цілому були об’єднані дев’ять досліджень і 430 000 учасників. Висновок полягав у тому, що п’ющі каву були краще захищені від цирозу, особливо серед тих, хто вживав алкоголь.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал