Рецепт глазурі для паски яка не липне

Якщо ви вже почали випікати пасочки, то вам потрібен перевірений рецепт глазурі. Адже уявити святкові пасхальні паски без прикраси досить складно. Така глазур не липне і не кришиться. Ідеально підходить для покриття різних кондитерських виробів – тортів, паски, печива, пирогів і так далі. З неї виходять красиві патьоки. Більше того, на її приготування ви витратите мінімум часу. Глазур захопить вас – гладка, однорідна, одним словом – чудова!

Кожна господиня має свої переваги до прикрас, хтось прикрашає кондитерськими посипками, хтось ліпить з цукрової мастики квіти та фігурки, але в основному покривають білою або кольоровою глазур’ю.

Глазур для паски не має особливих відмінностей від глазурі, яка робиться для будь-якої іншої випічки. Вона так само може бути білковою, цукровою, шоколадною і т.д.Я вам пропоную найкращий рецепт глазурі на желатині.

Інгредієнти:

  • 200 г – цукру
  • 1 чайн. л. – желатину
  • 6 стіл. л. – води

Приготування:

У миску насипаємо желатин і додаємо 2 столові ложки води. Перемішуємо та залишаємо набухати на 20-30 хвилин.

Варимо цукровий сироп. У каструльку наливаємо 4 столові ложки води і насипаємо цукор.

Доводимо сироп до кипіння та повного розчинення кристаликів цукру. Кип’ятити сироп не потрібно: щойно цукор розчинився, знімаємо з вогню.

У гарячий сироп додаємо набряклий желатин і перемішуємо.

Починаємо збивати гарячий сироп міксером.

Він одразу почне біліти і поступово густіти.

У процесі збивання додаємо 1 чайну ложку лимонного соку та продовжуємо збивати.

Збиваємо сироп до бажаної густини. У мене на збивання пішло близько 5 хвилин, орієнтуйтеся на консистенцію глазурі.

Відразу наносимо на охололі паски за допомогою пензлика або ложки (врахуйте, застигає дуже швидко!). Якщо ви нанесете таку глазур тонким шаром, то вона вже повністю застигне через 5-7 хвилин. Дуже товстий шар може висихати 1,5 години. Можна нанести глазур у вигляді гарної шапочки. Також можна зробити гарні патьоки- тонкі або грубі. Обсипати треба теж зразу, щоб прикраса  добре трималась. Якщо ви не встигли всі пасочки змастити ,то поставте каструлю на плиту і трошки її підігрійте. Вона знову стане рідкою. Але не давайте щоб вона закипіла. Така глазур дуже схожа на зефір. При розрізі вона не кришиться та не тріскається. Смачної та вдалої вам пасочки ! Зі святом вас Великодня! Миру всі та добра!

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал