Петрушка і лимон – позбавляємо організм від надлишків солі

При зловживанні сіллю в раціоні її надлишки нерідко починають накопичуватися в організмі і викликати хвороби нирок, печінки і суглобів. На жаль, вони помічаються досить пізно, тому варто подбати про своє здоров’я заздалегідь. В якості профілактики захворювань, викликаних накопиченням солей в організмі, і лікування їх на ранніх стадіях ефективно використовувати тандем лимона і петрушки.

Що викликає накопичення солей в організмі?

Причин виникнення такої проблеми може бути безліч, але найпоширенішими є:

  • порушення метаболізму;
  • сидяча робота, дефіцит фізичної активності;
  • шкідлива їжа;
  • вроджені хвороби.

Як же лимон і петрушка діють на організм?

Лимон славиться концентрацією вітамінів С і Р, які зміцнюють судини, виводять з організму шкідливі речовини і допомагають в очищенні нирок від солі. Натрій і калій, що входять в багатство елементів лимона, також сприятливо впливають на роботу нирок. Тому не дивно, що нерідко рекомендують використовувати сік лимона замість солі.

Петрушка же в свою чергу володіє антиоксидантними властивостями, необхідними для омолодження і регенерації клітин нирок, а її сечогінні властивості допомагають їм швидше очищатися. Насиченість мінералами сприяють правильному функціонуванню нирок, виведенню токсинів і жиру. Бета-каротин, вітамін С і хлорофіл – ці елементи петрушки сприяють підвищенню імунітету, профілактики інфекційних захворювань і виникнення пухлин.

Симбіоз цих двох потужних інгредієнтів – ідеальне поєднання для допомоги своєму організму в дбайливому і неагресивному очищенні від солі.

Рецепт:

  • лимон – 250 г;
  • корінь петрушки – 250 г;
  • листочки петрушки – 150 г;
  • теплий мед – 300 г.

Сирий лимон необхідно подрібнити в м’ясорубці разом з коренем петрушки, потім додати перемелені листочки з трохи підігрітим медом. Добре перемішати.

Застосування: 1 чайна ложка 3 рази на день.

Попередження: Перед вживанням потрібно відвідати УЗД, щоб виключити наявність великих каменів в нирках.


Рецепт допоміжних засобів:

  • зелені волоські горіхи – 40 г;
  • вода – 2,5 л.

Почищені горішки помістити в ємність з водою і кип’ятити їх протягом півгодини. Після того, як відвар охолоне під закритою кришкою, потрібно його процідити і прибрати в темне місце.

Застосування: 100 мл (півсклянки) 3 рази в день протягом п’яти тижнів.
Можна додати в раціон 5-10 свіжих горішків в день.

Попередження: Категорично заборонено вживати відвар людям з підвищеним йодом в організмі.

Але не забувайте, самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я. Перш ніж застосовувати цей метод на практиці, проконсультуйтеся з лікарем.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал