Просто витягаючи руки вгору можна запросто прибрати зайвий живіт!

Прибрати живіт допоможе принцип витягнутої руки. Метод для зайнятих і неспортивних.

Поплив, випирає животик – від цього недоліку мріють позбутися як жінки, так і чоловіки. Звичайно способів вистачає, на просторах інтернету можна знайти безліч дієт і вправ.

І якщо обмежувати себе в їжі людині за сорок ще під силу, то з фізичним навантаженням, все набагато складніше. Погодьтеся не кожен може собі дозволити стояти в планці, або качати прес на щоденній основі.

Тому сьогодні я покажу, як прибрати ненависний жирок з живота, але не потіючи годинами на тренажерах. Метод хороший для тих, у кого постійно немає часу, і так само для людей далеких від спорту.

Вправа просто чарівна, не потрібно стрибати, бігати, вставати в позу – зю, запевняю – це під силу кожному! Ваше завдання, всього лише дочитати статтю до кінця і виконати все те ж саме, хоча б один раз.

Отже.

  • Витягуємо руки.

  • Кисті ставимо на плечі, лікті прямо.Просто витягаючи руки вгору можна запросто прибрати зайвий живіт!
  • Лікті не опускайте
  • Стоїмо в такому положенні п’ять хвилин.

І все! Просто не так, звичайно якщо є можливість, краще зробити це кілька разів на день – два або три, хто скільки зможе. Головне виконувати щодня.

Звичайно, на початку захочеться опустити руки вниз, адже це не звично і незручно.

Коли я тільки починала так займатися, здавалося – які ж важкі у мене руки! Насправді це не так, тяжкість надає тіло.

  • Але якщо по закінченню декількох днів (або тижнів ) ви відчуваєте, що для вас такого навантаження вже не достатньо – заведіть руки за голову.
  • Стуліть руки на потилиці.

Так стоїмо вже по десять хвилин, можна три рази в день. Насправді періодичність виконання вибирайте самі. Головне робити це на щоденній основі.

Якщо по закінченню часу, відчуваєте, що і ця техніка стала комфортною і легкою, можна витягнути руки вгору.

  • Тягніть пальці якомога вище.

Виконуємо п’ятнадцять хвилин, можна три рази в день. А можна і один, повторюся, головне робити це щодня!

  • Ну і нарешті найскладніше для найстійкіших – витягуємо руки вгору і стуляємо їх між собою притискаючи до вух. Стояти за двадцять хвилин.

  • Постарайтеся притискати руки до вух.

Запевняю вас, через кілька місяців ви не впізнаєте своє тіло, воно буквально підніметься. Ви напевно чули, що з віком наші органи осідають, так ось ця техніка допомагає поставити все на місце.

  • Може прес і не ідеальний, але схуднути і підтягти живіт мені вдалося.

Живіт стане плоским і пружним, а при напрузі можна буде побачити невеликий рельєф. Підтягнеться все: ніжки, прес, груди, шия, навіть овал обличчя буде провисати значно менше!

Це дуже комфортна і дієва зарядка, по закінченню часу , як тільки звикнете і помітите результат, більше не зможете від неї відмовитися.

Не питайте мене як це відбувається, я не знаю, головне, що метод працює, і дає приголомшливі результати. І особливо гарний, якщо дотримуватися правильного, збалансованого харчування!

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал