Вранці натщесерце! Як м’яко почистити кишечник, позбутися від запору – рецепт.

Вранці натщесерце! Як м’яко почистити кишечник, позбутися від запорів – ЧУДО РЕЦЕПТ!

Привіт, друзі! Сьогодні хочу поділитися з Вами одним чудовим рецептом. Якщо Ви його будете застосовувати, ви просто напросто забудете, що таке запор. Відповідно настрій Ваш покращиться. Багато людей страждають від цієї недуги і не знають як її позбутися. Цей засіб допоможе дуже добре позбутися від запору і очистить кишечник, він завжди виручає і діє дуже м’яко і ефективно. І складається з найпростіших продуктів

Беремо склянку і наливаємо теплу водичку і додаємо 1 чайну ложку домашнього яблучного оцту (з магазину не згодиться). Для цього рецепта використовується тільки домашній яблучний оцет! Потім 1 чайна ложка натурального рідкого меду і все перемішати.

Вранці натщесерце випивати цю суміш і через кілька годин кишечник почне очищатися. Тобто всі застояні шлаки і токсини вийдуть з легкістю. Цей рецепт дуже простий і він дійсно працює.

Якщо у Вас проблеми з шлунково кишковим трактом, то звичайно спочатку потрібно проконсультуватися з лікарем.

І ще один хороший рецепт на склянку кефіру потрібно додати 2 чайні ложки оливкової олії. Так само випивати вранці натщесерце. І ці два рецепта чергувати. Насправді рецепти дуже прості доступні і ефективні. Ви забудете про запори.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал