Природні засоби, які позбавлять вас від бородавок – ефективність доведена

Напевно, ніхто не схвильований бородавками. Зазвичай вони з’являються на ногах або руках. Деякі з них можуть навіть боліти під час ходьби. Лікування бородавки зазвичай тривале. Немає нічого особливого в тому, щоб вони з’являлися неодноразово. Ви можете вибрати кілька способів позбутися від них. Ви або відвідаєте експерта, або спробуєте їх видалити самостійно. Які природні ресурси допоможуть позбутись від них?

За утворенням бородавок стоїть шкірний папіломавірус (ВПЛ), завдяки якому кутові клітини надмірно ростуть. Він передається лише дотиком. Просто ходіть босоніж у вологому середовищі. Він процвітає особливо в громадських басейнах. Якщо ваші бородавки з’являлися кілька разів, то краще перенесіть туди шльопанці.

Вірус шкіри процвітає найбільше у людей зі зниженим імунітетом. Можна видалити бородавки класичною кріотерапією (замороження рідким азотом), лазером або хірургічним втручанням. Якщо це вам не підходить, ви можете зробити ставку на природні засоби, які дозволяють вам самостійно боротися з бородавками.

Бананова шкірка

Бананова шкірка має цілющу дію. Якщо ви любите їсти банани, не викидайте їх шкірки, оскільки вони допоможуть вам боротися з бородавками. Виріжте шматок бананової шкірки і покладіть її на бородавку зсередини і заклейте її пластиром без прокладки.

Залиште бананову шкірку принаймні на дванадцять годин. Потім обміняйте його на новий. Повторіть цей процес, поки бородавки не відпадуть.

Часник

Часник пахне непривабливо, але це допоможе вам позбутися бородавки. Виріжте невеликий зубчик часнику, ретельно промийте його і покладіть на бородавку. Залиште його там на кілька хвилин. Ви побачите, як довго ви протримаєтесь з ним, бо він, ймовірно, спалить її. Чим довше, тим краще.

Якщо ви зможете припинити печіння, залиште часник на бородавці принаймні на три години. Однак не майте його там більше п’яти годин, щоб у вас не було спаленої шкіри. Тоді зачекайте приблизно два-три дні, ваша бородавка повинна відвалитися самостійно. Якщо цього не відбувається, повторіть процес.

Мед

Спробуйте використовувати домашній мед на бородавках. Не купуйте його в магазині, а безпосередньо у бджоляра, щоб був 100% натуральним. Мед має цілющі ефекти, допомагає боротися з застудою і прискорює загоєння шкіри. Він також широко використовується в косметиці, оскільки допомагає колам під очима і заспокоює роздратовану шкіру.

Мед також має противірусні властивості, тому він допомагає видалити бородавки, що викликають вірус ВПЛ. Нанесіть товстим шаром меду кілька разів на день і не працювати деякий час. Повторіть процес, поки бородавки не відпадуть самостійно. Окрім бородавок, пухирі можуть турбувати вас на ногах. Вони з’являються, коли ви носите невідповідне взуття. Що для них працює?

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал