Пиріжки з капустою з листкового тіста

Покроковий рецепт пиріжків з капустою з листкового тіста, особливості приготування, секрети і хитрощі

Класичні пиріжки з капустою з листкового тіста

Для таких пиріжків з капустою можна використовувати листкове звичайне або дріжджове тісто. На шість порцій знадобиться всього 250 грамів, це одна платівка або половинка стандартної пачки. Капуста буде використовуватися смажена, саме тому починати потрібно з приготування начинки, фарш повинен трохи охолонути, гарячу масу використовувати не можна.

Інгредієнти

  • 300 г капусти
  • 80 г моркви
  • 30 г олії
  • 0,25 кг листкового тіста
  • 50 г цибулі.

Покроковий рецепт класичних листкових пиріжків

  1. Для начинки цибулю і морквину краще нарізати дрібно. Шинкуємо, відправляємо в олію і починаємо обсмажувати. Є час для капусти. Її нарізаємо звичайною тонкою соломкою або використовуємо терку. Додаємо до цибулі і смажимо овочі до готовності. Приправляємо сіллю, перчимо. Розмішуємо і вимикаємо. Начинку охолоджуємо.
  2. Розкатуємо відтале тісто в пласт і ділимо на шість рівних шматочків. Вони будуть прямокутні або квадратні, в залежності від початкової форми пласта.
  3. Розподіляємо начинку між усіма шматочками. Краще відразу розкласти весь фарш, щоб пиріжки вийшли однакового розміру. Защипуємо крах разом. Притискаємо ретельно. Відразу ж переносимо на деко.
  4. Відправляємо деко в піч і готуємо листкові пиріжки до рум’яного кольору. Випікають листкове тісто при 200-220 градусів.

Щоб пиріжки при випічці не лопнули,  не розклеїлися, можна зверху на кожному зробити невеликий надріз. Через нього буде виходити пар від киплячих соків начинки.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал