Стакан води натщесерце творить диво, якщо дотримуватися простих правил

Стакан води натщесерце благотворно впливає на загальний стан організму, якщо дотримуватися простих правил.

Всі ми п’ємо воду, щоб втамувати спрагу або після вживання їжі, але лише деякі її п’ють натщесерце після пробудження. Питна вода натщесерце корисна для вашого здоров’я.

Вона необхідна для підтримки балансу рідини в організмі. Вживання води натщесерце допомагає підтримувати в гармонії лімфатичну систему вашого тіла і зміцнює імунітет. Хороший імунітет допомагає боротися з інфекціями і забезпечить баланс мікрофлори в організмі.

Питна вода натщесерце також поліпшить ваш метаболізм. Підвищена швидкість метаболізму означає поліпшення травної системи. Процес травлення буде проходити швидше, і ви також зможете скинути кілька кілограмів. Тому, якщо ви шукаєте якісь засоби для схуднення, спробуйте це і ви швидше досягнете своєї мети.

Яких правил слід дотримуватися?

Найкраще випити склянку води протягом 10 хвилин після пробудження. Рекомендується чиста негазована і кип’ячена вода яка пройшла очищення фільтрами. Ранкову трапезу необхідно провести, не раніше, ніж через 45 хвилин.

Більшість людей не люблять снідати рано вранці, тому що в ранкові години немає почуття голоду. Однак питна вода сприяє очищенню кишечника і спалюванню калорій, що, в свою чергу, допомагає підвищити апетит. Хороший апетит – запорука відмінного здоров’я.

Стакан води вранці буде стимулювати ріст червоних кров’яних тілець що призводить до збільшення кількості кисню в організмі і, таким чином, додасть вам бадьорості.

Ми всі хочемо сяючої шкіри, і є можливість отримати її, просто почавши свій день зі склянки води. Питна вода вранці виводить з організму токсини і шлаки, а також підсилює приплив крові до вашого тіла, що благотворно впливає на клітини шкіри.


Холодну чи гарячу?

Холодна вода діє як подразник для слизової оболонки стінок шлунка, але при цьому стимулює виробляти енергію створюючи ефект бадьорості. Ви можете віддати перевагу пити холодну воду, але тепла вода приносить більше користі для здоров’я.

Тепла вода допомагає очистити кишечник, виводячи з організму шкідливі токсини, а також допомагає для омолодження клітин шкіри. Однак не слід пити гарячу воду, так як це може пошкодити тканини в роті і стравоході.

Питна вода натщесерце – це те, що може допомогти вашому здоров’ю у багатьох відношеннях. Для отримання додаткових корисних якостей можна додати у воду лимон і збагатити свій організм вітаміном C.

Поділитись в соцмережах 👍
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал