Просте розтирання рушником живота допоможе омолодити весь організм!

Навіщо розтирати живіт рушником, або 3 ранкові звички для омолодження.

Є така приказка – зовсім не обов’язково виглядати молодше за свої роки, досить виглядати чудово в свої роки. І я з нею повністю згодна.

А ще впевнена, що не обов’язково витрачати купу грошей на підтримання гарного зовнішнього вигляду. Часто навіть косметика не грає особливої ​​ролі, адже краса – відображення нашого здоров’я.

Сьогодні хочу поділитися методами, для загального оздоровлення і омолоджування організму, на скільки це можливо, з урахуванням тих вікових рамок, в яких ви перебуваєте.

Важливо внести їх до списку обов’язкових ранкових звичок, наприклад таких, як чищення зубів. А найголовніше, що це безкоштовно, не складно і дуже дієво.

Розганяти кров, прокинувшись поки ще не встали з ліжка.

Мова йде про легкі вправи. Просто поплескайте все тіло рукою, кулачком або долонькою. А можна як я, взяти звичайну розчіску для волосся і поплескати нею.

Звичайно не варто робити це з усією сили. Досить легкого самомасажу. Це дуже хороша профілактика. До того ж метод заряджає енергією на цілий день.

Відразу після пробудження чистити язик від нальоту.

Робити це можна за допомогою звичайної чайної ложки, або спеціального скребка

Коли ми спимо, організм посилено позбавляється від токсинів накопичених за день, частина з яких відкладається на язиці. Самий поширений спосіб позбавлення від неприємного запаху з роту. Мною помічено, це підсилює смакові відчуття, сприяє швидкому насиченню і як слідство не переїданням.

Додатково можна обполоснути ротову порожнину перекисом водню 3%, або олією рослинного походження обов’язково холодного віджиму – увага не пити!

Вранці після очищення кишечника робити масаж живота сухим махровим рушником.

Слід втягнути м’язи преса і розтерти його з силою, починаючи з правої верхньої частини круговими рухами і просуваючись “кругообразно” навколо області пупка його в цілому.

Якщо вранці очиститися не вийшло, такий масаж слід зробити до сніданку на голодний шлунок.

Це дивовижний ритуал: поліпшується травлення, відмінно підійде тим, хто хоче зменшити живіт, наповнює енергією на весь день.

Можливо деякі з цих ранкових звичок вам знайомі. Ну а якщо немає, можна взяти на озброєння якийсь із пунктів, а можна слідувати відразу всім радам. У будь-якому випадку, це дуже корисно для здоров’я і відмінно омолоджує організм.

Якщо є серйозні проблеми зі здоров’ям, необхідна консультація фахівця.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал