7 помилок перед сном, через які збільшується вага

Увечері після роботи тіло і душа вимагають хоча б якихось доступних задоволень. І ми робимо відразу кілька помилок, через які потім боїмося дивитися на ваги. Давайте дізнаємося про ці вечірні помилки, щоб постаратися їх не робити і зберегти стрункість.

1.Їжа вночі. Навіть не їжа, а вічне жування чогось смачненького за переглядом телевізора або комп’ютером. Ми і не помічаємо, скільки всього з’їдаємо. Не їсти після шостої, якщо тільки працювати закінчуєш двома годинами пізніше, напевно, надто жорстоко, але їсти вночі точно не корисно.

Вночі ви не витратите отримані калорії, а, крім того, спожита їжа підвищить вам інсулін і холестерин крові, що також негативно позначиться на фігурі і здоров’ї.

2. Кава вночі. Мало того, що кава бадьорить і змушує вас довше не спати вночі, перекушуючи знічев’я. Кава ще і містить хлорогенову кислоту, яка, за деякими дослідженнями, допомагає набирати вагу. Краще вже пийте зелений чай або трав’яні напої.

3. Недосипання. Сон менше 7-8 годин негативно позначається буквально на всьому. Не виспавшись, ви відчуваєте себе млявими і непрацездатними. Ось і обмін речовин тіла, що не виспалося, сповільнюється, і ми знову накопичуємо непотрібні кілограми, здавалося б, на звичному раціоні.

4. Гіподинамія. Увечері ми відчуваємо втому від роботи і, як правило, вдома або плюхаємося в крісло, або займаємося домашніми справами. Останнє, звичайно, хоча б якесь навантаження, але недостатнє.

Візьміть за правило після роботи не бігти стрімголов в метро або сідати в машину, а пройтися пару кварталів пішки. Заодно і знімете стрес, тому що кращий засіб від стресу і зайвого адреналіну — фізичне навантаження.

5. Нічний інтернет-серфінг. Все більше людей, перед тим як заснути, читають що-небудь в соціальних мережах або розглядають фото за допомогою смартфона або ноутбука. Все б добре, але ці прилади не створюють нашому організму належної темряви, випромінюючи синє світло.

Темрява вночі дуже потрібна нам, щоб виробляти мелатонін — гормон, який відповідає за добові біоритми. Синє світло не дає йому утворюватися в належній кількості. Недостача мелатоніну також уповільнює нам обмін речовин. Краще почитайте книжку на ніч, а засинайте вже в темряві. Аудіокниги — теж корисно.

6. Пізній підйом. Вранці нам обов’язково потрібне живе сонячне світло, хоча б на півгодини. Якщо ж ви спите до останнього, а потім їдете в транспорті в офіс, ви буквально не бачите білого світла. Так що прокиньтеся хоча б на півгодини раніше і, в ідеалі, вийдіть на пробіжку або хоча б пройдіться пішки до роботи, вийшовши з транспорту або залишивши машину трохи далі.

7. Неправильне ліжко. Вибираючи постільну білизну яскравих теплих кольорів, ми заважаємо собі спати і навіть порушуємо апетит. Нам може захотітися встати і піти до холодильника серед ночі. Стеліть краще ліжко в блакитних або зелених тонах — вони заспокоюють.

Проаналізуйте свій сімейний вечір і спробуйте щось змінити в ньому, щоб вашій стрункості нічого не загрожувало.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Поділись з друзями! Це ж так просто ⬇️
Філіжанка кави - жіночий інтернет-журнал